Ten dodatek do GTA Online zabierze nas do Cluckin’ Bell, ale burgerów nie zjemy

Rockstar zaprezentował nowy dodatek do GTA Online. Tym razem zagramy w „Nalot na farmę Cluckin’ Bell”. Co może dziać się w słynnym fast-foodzie ze świata Grand Theft Auto? Oczywiście, że korupcja tam kwitnie.
gta online
gta online

Nalot na farmę Cluckin’ Bell w GTA Online

Od 7 marca możecie wprowadzić w życie złożony plan, aby podczas Nalotu na farmę Cluckin’ Bell zdemaskować bezprecedensową sieć korupcji.

Czytaj też: W przyszłym tygodniu w Destiny 2 rozpoczną się zawody

W przeszłości, gracze GTA Online, mieli okazję spotkać Vincenta Effenburgera, byłego szefa ochrony kasyna Diamond, który obecnie jest funkcjonariuszem policji Los Santos. Teraz możecie połączyć z nim siły i nawiązać niecodzienną, lecz dochodową współpracę. Rozłóżcie na łopatki nowy kartel, który rozkręcił działalność na dużą skalę w fabryce Cluckin’ Bell w Paleto Bay.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 2.12 naprawia grę na PC i XBOX, ale PS5 wyjątkowo działa

Gracze będą mieli okazje pomóc Vincentowi w rozwiązaniu sprawy, która rzuci wyzwanie skorumpowanej policji LS i członkom nowego niebezpiecznego kartelu, który wykorzystuje zakład produkcyjny korporacji Cluckin’ Bell jako przykrywkę dla swoich działań.

Nalot na farmę Cluckin’ Bell jest aktualizacją fabularną dla GTA Online, ale wprowadza także nowe pojazdy, które można nabyć i personalizować, w tym policyjnego Bravado Gauntleta Interceptora. Aktualizacja będzie dostępna już 7 marca w GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.