Masa krwawej forsy w Red Dead Online

Podwójne nagrody za Zlecenia i Okazje Krwawej forsy, premie za granie w bandzie i nie tylko. Nadchodzący miesiąc dla graczy Red Dead Online będzie obfitował w bonusy do nagród. Co konkretnie będzie się działo?
red dead online
red dead online

Krwawe atrakcje Red Dead Online

Chlebem powszednim Guido Martellego jest dbanie o to, by świat zbrodni ujarzmiał chaos pogranicza. Stojący na czele grupy przestępczej sławny Angelo Bronte powierzył swej prawej ręce Martellemu zadanie werbunku różnych zbirów do zadań, które wymagają ostrożności, dyskrecji i cynizmu. Odwiedźcie Martellego w Saint Denis i zaoferujcie swoje usługi tym typom spod ciemnej gwiazdy, żeby wykonać Zlecenia Krwawej forsy, do 1 kwietnia zapewniające 2x więcej RDO$ i PD.

Czytaj też: Deweloper Ori zniechęca do swojej gry w Xbox Game Pass

Uważnie przeszukujcie napotkane skrzynie, zwłoki i obozy, ponieważ w tym miesiącu we wszystkich Zleceniach Krwawej forsy zwiększają się szanse na znalezienie Kapitału – waluty preferowanej przez tych gangsterów.

Oto co konkretnie przygotował Rockstar na najbliższy miesiąc.

2X WIĘCEJ RDO$, ZŁOTA I PD ZA OKAZJE KRWAWEJ FORSY

Dostarczcie z trudem zdobyte noty kapitałowe do osób oznaczonych na mapie symbolem Krwawej forsy, żeby podjąć się Okazji Krwawej forsy. Różnią się one poziomem trudności w zależności od zainwestowanego Kapitału i w tym miesiącu zapewniają 2x więcej RDO$, złota i PD. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

PREMIE ZA GRĘ W BANDZIE

Porzućcie samotniczy tryb życia i połączcie siły z towarzyszami, grając w stałej bandzie — teraz opłaty za założenie bandy są zniesione, a wspólna gra zapewni wam więcej PD.

Oprócz tego ukończenie w tym miesiącu dowolnej Okazji Krwawej forsy w stałej bandzie pozwoli zdobyć czerwoną wzorzystą chustę. Weźcie też razem udział w Serii wyróżnionej, aby otrzymać zielone poncho Prieto.

Wszystkie zniżki i nagrody zostaną dostarczone w ciągu 72 godzin od ukończenia zadania.

Czytaj też: Czas przeładować zombie w Call of Duty

NAGRODY ZA KRWAWĄ FORSĘ

Ukończcie dowolne Przestępstwo Krwawej forsy do 1 kwietnia, aby otrzymać dwa silne toniki oraz 50 sztuk szybkiej amunicji do pistoletów. Za ukończenie w tym miesiącu Okazji Krwawej forsy otrzymacie niebieską kamizelkę Morales.

Gracze, którzy ukończą Zlecenie Krwawej forsy w każdym tygodniu tego miesiąca, zdobędą:

  • Do 11 marca: 20 zatrutych noży do rzucania
  • 12 – 18 marca: zielone spodnie Carver
  • 19 – 25 marca: mapę skarbu – pole bitwy z wojny secesyjnej
  • 26 marca – 1 kwietnia: beżowy kapelusz z aligatora

2X WIĘCEJ RDO$ I PD ZA SERIĘ WYRÓŻNIONĄ

Przelewajcie krew, pot i łzy w ekstremalnych wersjach dobrze znanych trybów, w tym drużynowych strzelanin i Wroga publicznego, w ramach Serii wyróżnionej w tym miesiącu. Weźcie udział w dowolnym z poniższych trybów do 1 kwietnia, aby zdobyć 2x więcej RDO$ i PD. Jeśli zwyciężycie w tym miesiącu w dowolnym meczu Serii wyróżnionej, otrzymacie jasnobrązowy podwójny bandolier Carbow.

  • Do 11 marca: Ekstremalna seria strzelanin (drużynowo)
  • 12 – 18 marca: Ekstremalna seria w Saint Denis
  • 19 – 25 marca: Ekstremalny Wróg publiczny
  • 26 marca – 1 kwietnia: Ekstremalna seria zawodowca