Czas przeładować zombie w Call of Duty

Do sieci trafiły nowe informacje na temat trybu Zombie w Call of Duty. Co czeka na graczy na nowej mapie? Deweloperzy podzielili się pierwszymi wieściami oraz zaprezentowali specjalny zwiastun.
call of duty
call of duty

Call of Duty dalej z zombie

Po pierwszej aktualizacji zawartości sezonu 2 czeka Was kolejna! Aktualizacja w środku sezonu zbliża się wielkimi krokami i oferuje jeszcze więcej możliwości na sianie chaosu i zniszczenia. Rywalizujcie już dzisiaj na kompaktowej mapie wieloosobowej 6 na 6, eksplorujcie zarośnięte i wywołujące gęsią skórkę warianty map i przygotuj się na tryby gry – Bounty i Juggermosh. Weźcie również udział w kolejnej misji fabularnej trybu Zombie, Dark Aether Rift i Warlord, i odkryjcie nowe, niezwykle interesujące miejsca w Fortune’s Keep.

Czytaj też: Spektakularnie wyglądające animacje w nadchodzącej strzelance Project Deniz

Historia w Oparation Deadbolt w 2 Sezonie Call of Duty Modern Warfare III ma swoja kontynuację. Dark Aether zbliża się ponownie, przynosząc ze sobą nowych wrogów. Zmierzcie się z anomalią i ponownie wejdźcie do Dark Aether…

Operation Deadbolt ma za zadanie zbadać nową anomalię w kolejnej misji fabularnej Modern Warfare Zombies. Terminus Outcomes staje się coraz zuchwalszy. Podąża za twoją drużyną do Dark Aether. Wykorzystajcie umiejętności swojego przewodnika, Siergieja Ravenowa, aby ocenić sytuację, pokonać najemników i przetrwać.

Czytaj też: Apex Legends pyta graczy, czy są zwierzyną?

Co konkretnie czeka w trybie Zombie?

  • Nowa misja fabularna. Kontynuuj swoją podróż u boku Siergieja Ravenowa. Zostaniesz wciągnięty z powrotem do Dark Aether podczas badania nowej anomalii, przedstawiającej przerażające i ekscytujące wyzwania, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałeś.
  • Dark Aether Rift. Zbierz drużynę i podbij Dark Aether jeszcze raz w zupełnie nowej Dark Aether Rift. Zdobądź nowe, potężne nagrody.
  • Walcz z Warlordem Keresem. Do Exclusion Zone wkracza nowy Warlord, specjalista od broni chemicznej, który jest gotowy użyć wszelkich niezbędnych środków, aby unicestwić wrogich Operatorów.
  • Nowe schematy. Strzelaj i… strzelaj dalej z Mags of Holding. Przywołaj nieziemski dwukołowiec za pomocą Blood Burner Key. Powiększ swój oddział dzięki V-R11 Wonder Weapon.
  • Das Haus powraca w nowej formie. Walki przenoszą się tym razem z ośrodka szkoleniowego na szczyt drapacza chmur. Usytuowany na południowy zachód od budynku, w którym znajduje się mapa trybu wieloosobowego Highrise – szukaj go przy Orange Balcony na północy – Das Haus zachowuje swój oryginalny układ z wersji Call of Duty Vanguard, ale w zupełnie nowym otoczeniu.
  • Mała mapa 6 na 6 przedstawia Orange Side i Blue Side w niemal symetrycznym układzie podzielonym na trzy główne pasy. Walcz w Main Hallway znajdującym się pośrodku lub oskrzydlaj po bokach. Niezależnie od wybranej trasy, spodziewaj się niebezpieczeństwa na każdym kroku.

Aktualizacja śródsezonowa Sezonu 2, Reloaded, zostanie udostępniona w Call of Duty Modern Warfare III 6 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego, na wszystkich platformach