Po tej ofensywie 11 bit studios aż mam ciary

Polskie 11 bit studios zaskoczyło i opublikowało nowe materiały ze swoich najbardziej wyczekiwanych gier. Ilość treści od wydawcy w ostatnim czasie może przytłaczać, ale jest na co czekać.
11 but studios
11 but studios

11 bit studios na fali

Podczas wydarzenia Xbox Partner Preview, zaprezentowano wiele produkcji zmierzających na PC i konsole. To, co widać od wielu miesięcy w branży gier, było też widoczne podczas transmisji Xboxa. Powstaje bardzo mało gier AAA, a graczom pozostaje zabawa w średnio i niskobudżetowych produkcjach. Jakie gry zatem zaprezentowało 11 bit studios, na które warto czekać? Zobaczyliśmy np. nowy zwiastun The Alters, w którym to będziemy musieli przetrwać na innej planecie, a z pomocą przyjdą nam nasze klony. Problem tylko w tym, że klonom wydaje się, że w życiu podjęły inne decyzje niż my, więc są trochę innymi ludźmi. Wytrzymamy sami ze sobą?

Czytaj też: Deweloper Ori zniechęca do swojej gry w Xbox Game Pass

O Frostpunk 2 słyszymy już od jakiegoś czasu, ale teraz w końcu wiemy, kiedy w tę produkcję zagramy. Będzie to 21 lipca 2024!

Odkryj survivalową grę o społeczeństwie osadzoną 30 lat po tym, jak apokaliptyczna śnieżyca spustoszyła Ziemię, przekształcając nasz świat w surowe, lodowe pustkowie. We Frostpunk 2 stawisz czoła nowemu śmiertelnemu zagrożeniu – ludzkiej naturze i jej nienasyconemu pragnieniu władzy.

Czytaj też: Czas przeładować zombie w Call of Duty

Na koniec warto pamiętać o wydanej 4 marca grze The Thaumaturge. Tutaj 11 bit studios jest tylko wydawcą, a za grę odpowiadają ludzie pracujący nad Wiedźmin 1 Remake – Fool’s Theory.

The Thaumaturge to fabularna gra RPG z niejednoznacznymi moralnie wyborami, rozgrywająca się w kulturowym tyglu Warszawy początku XX wieku. W świecie tym istnieją salutorzy: ezoteryczne istoty, które tylko taumaturdzy mogą dostrzegać i wykorzystywać do swoich potrzeb.

Produkcja może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami na Steam, a za miesiąc pojawi się na konsolach.