Call of Duty Warzone Mobile da się sterować bez dotykania ekranu

Call of Duty Warzone Mobile pozwoli graczom na trzy sposoby kontrolowania gry na małym ekranie. Który przypadnie Wam do gustu? Tutaj każdy powinien trafić na coś, co mu odpowiada!
call of duty warzone mobile
call of duty warzone mobile

Jak sterować w Call of Duty Warzone Mobile?

W przygotowaniu na światową premierę Call of Duty Warzone Mobile, która odbędzie się 21 marca, autorzy gry postanowili zaprezentować w pełni konfigurowalne ustawienia sterowania dostępne w produkcji. Jak wyglądają trzy główne metody poruszania się? Oto one:

  1. Sterowanie dotykowe: Sterowanie dotykowe polega na stukaniu w ekran dotykowy i przesuwaniu po nim palcami. Do skorzystania z tej metody niepotrzebne są żadne dodatkowe urządzenia, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć rozgrywkę. Opcje personalizacji są niezwykle rozbudowane, co pozwoli ci dostosować sterowanie podczas kilku pierwszych meczów i nie tylko.
  2. Kontroler Backbone One: Zamień swój telefon w konsolę dzięki kontrolerowi Backbone One do urządzeń iPhone i Android. Backbone One zapewnia niezwykłą responsywność i zoptymalizowane gotowe ustawienia sterowania.
  3. Kontroler Bluetooth: Jeśli grasz w Call of Duty na konsoli lub PC za pomocą kontrolera i nie chcesz rezygnować ze swoich przyzwyczajeń, Call of Duty Warzone Mobile ci to umożliwi – dzięki wsparciu szeregu kontrolerów Bluetooth, które działają bez zarzutu.

Czytaj też: Jak tanio przejść gry Ubisoft na PlayStation?

Sprawdźcie, czy posiadacie pada, który będzie działać z mobilnym Call of Duty! Wspierane będą:

  • kontroler bezprzewodowy Xbox dla Series X|S, Xbox One, PC z systemem Windows, Androida i iOS,
  • kontroler bezprzewodowy Xbox Elite dla Series X|S, Xbox One, PC z systemem Windows, Androida i iOS,
  • kontroler bezprzewodowy DualSense do Sony PlayStation 5,
  • kontroler DualShock 4 do Sony PlayStation 4.

Czytaj też: Nowy pad PlayStation może zmieniać wagę