Majsternia Świstomiga wprowadza nowe karty do Hearthstone

Blizzard przygotował kolejną aktualizację swojej karcianki Hearthstone. Ponownie gracze otrzymają masę nowego contentu, który wielu zabierze cenny czas na ogrywanie nowości.
hearthstone
hearthstone

Hearthstone żyje i ma się dobrze

Już dziś genialny wynalazca i twórca zabawek Świstomig otworzy drzwi swojego warsztatu dla publiki. Wszyscy mieszkańcy Azeroth są mile widziani! Dajcie się ponieść nostalgii i przebierajcie w dostępnych opcjach, a na pewno znajdziecie nową ulubioną zabawkę – lub zbudujecie ją samodzielnie. Majsternia Świstomiga, pierwsze rozszerzenie Roku Pegaza, zawiera 145 zupełnie nowych kart, w tym Zilliaxa Lux 3000, którego można w pełni dostosować do swoich preferencji. Pojawi się też nowe słowo kluczowe Miniaturyzacja i mnóstwo nawiązań do kultowych postaci!

Czytaj też: World of Warcraft Plunderstorm to jak Fortnite MMO

Blizzard wita w Majsterni Świstomiga

  • Nostalgiczne karty i kultowe postacie. Inspiracją dla dzieł Świstomiga jest licząca 10 lat historia Hearthstone. W jego majsterni zobaczycie znajome twarze oraz mechaniki z przeszłości gry w nowej odsłonie.
  • Zilliax Lux 3000. Nie widzicie karty, której szukacie? No to stwórzcie ją samodzielnie! Zilliaxa Lux 3000 można w pełni dostosować do swoich preferencji. Podczas tworzenia talii wybierzcie dwa moduły Zilliaxa, aby połączyć ich koszt, statystyki i efekty. W ten sposób powstanie Zilliax idealny! Dokończcie swój projekt, wybierając moduły ozdobne.
  • Nowe słowo kluczowe: Miniaturyzacja. Niektóre wytwory Świstomiga mają swoje maciupeńkie kopie! Gdy gracz zagra kartę z Miniaturyzacją, do jego ręki trafi jej kopia 1/1 za 1 kryształ many. Zagrajcie Miniaturę od razu, aby nadać grze tempa, lub zachowajcie ją na przyszłość – będziecie mieć do dyspozycji tani, potężny efekt do zagrania w odpowiednim momencie.
  • Nagroda: Artystka Colifero. Jedna z kart Artystów w Majsterni Świstomiga, Colifero, ma wyjątkowy talent – potrafi uchwycić podobiznę dobranej przez gracza karty i nadać ją zagrywanym stronnikom w postaci specjalnego efektu. Wystarczy się zalogować, by otrzymać tego legendarnego stronnika!
  • Marcowy sezon Przeplatanki. Przez cały miesiąc w Przeplatance możecie wspominać historię Hearthstone! 1 marca dostępne były tylko karty z zestawu historycznego. 2 marca pula dozwolonych kart wzbogacona została o karty z pierwszej przygody Hearthstone, Klątwy Naxxramas. 3 marca dodane zostały Gobliny vs Gnomy. I tak dalej: każdego dnia dodawana była kolejna porcja kart, aż szybkim krokiem przebiegliśmy przez całą historię Hearthstone.

Czytaj też: Autorzy Baldur’s Gate 3 przejmą polski rynek?

Pamiętajcie, że Hearthstone dalej świętuje swoje urodziny. Po raz pierwszy w dziejach gry, deweloperzy udostępnili graczom ścieżkę dźwiękową! Słuchajcie muzyki, którą kochacie i świetnie znacie w dowolnych okolicznościach. W ciągu roku udostępnione zostaną kolejne utwory!