Nowa wyprzedaż Steam. Jakie królewskie oferty przygotowano na Festiwal Tworzenia Talii?

Tydzień pełen zniżek i dem świętujący gry o tworzeniu talii wszelkiego rodzaju już trwa! Jakie produkcje warto w końcu zakupić, z Waszych gigantycznych list życzeń? Przedstawiamy kilka promocji Steam.
steam
steam

Wyprzedaż Steam

Festiwal Tworzenia Talii Steam potrwa do 1 kwietnia (Valve zapewnia, że to nie żart!) i ma na ręce stos okazji na gry o tworzeniu talii wszelkiego rodzaju.

Przez cały tydzień będziecie mogli odkrywać wiele różnych motywów przedstawionych w karcianym stylu. Nawigujcie po morzach rojących się od piratów, walczcie z kosmitami, grajcie w minigolfa, budujcie kartonowe miasta i wiele innych.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 za darmo, bez żadnych abonamentów

Jakie produkcje między innymi zostały przecenione?

Balatro – 58,49zł zamiast 64,99zł

Pokerowy roguelike. Balatro to hipnotyzująco wciągająca gra z mechaniką budowania talii, w której zagrywasz niedozwolone pokerowe ręce, odkrywasz jokery odmieniające bieg gry i budujesz ekscytujące, miażdżące kombinacje.

Fights in Tight Spaces – 62,99zł zamiast 89,99zł

Gra jest mieszanką rozgrywki karcianej, taktyki turowej oraz niesamowitych sekwencji animowanych walk osadzonych w klasycznej filmowej scenerii. Naucz się tworzyć odpowiednie układy, wykorzystuj okazje i stosuj właściwe ustawienia, aby za wszelką cenę pokonać swoich wrogów.

Czytaj też: Dragon’s Dogma 2 pogrąża się coraz bardziej

Backpack Hero – 63,99 zamiast 79,99zł

Szturmuj lochy! Backpack Hero to roguelike z zarządzania ekwipunkiem! Zbieraj rzadkie przedmioty, uporządkuj plecak i pokonaj wrogów!

Gloomhaven – 77,49zł zamiast 154,99zł

Poprowadź grupę najemników przez krainę Gloomhaven. Współpracuj z typami spod ciemnej gwiazdy, wpływaj na losy całego regionu i walcz w przerażających miejscach. Zdobądź bogactwa albo umrzyj, próbując, podczas gry w tę bezwzględną, taktyczną grę RPG.