EA app trafi na nowy system operacyjny

EA app już dawno temu zastąpiło Origin na komputerach z Windowsem. Gry Elektorników działają jednak na większej liczbie urządzeń i dopiero teraz EA app będzie dostępna wszędzie. Co nowego czeka na posiadaczy systemów macOS?
ea app
ea app

EA app w końcu na macOS

Electronic Arts z poinformowało, że w ciągu najbliższych kilku tygodni EA app oficjalnie zastąpi Origin jako główna platforma dla komputerów Mac. Szybsza, bardziej niezawodna i ulepszona aplikacja to „najlepsze miejsce na poznanie niesamowitych gier, usług i zawartości EA”.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 za darmo, bez żadnych abonamentów

Nowy, przyjazny wygląd ma pozwolić szybko znaleźć gry i zawartość, których szukacie, oraz odkryć Wasze nowe, ulubione gry. Dzięki automatycznemu pobieraniu gier i aktualizacjom w tle możecie być pewni, że zagracie w Wasze gry od razu, gdy tylko będziecie mieli na to ochotę.

Czytaj też: Jest nadzieja na to, że Mass Effect 5 będzie dobry

Dla graczy korzystających obecnie z Origin dołożono wszelkich starań, aby przejście na EA app było jak najprostsze. Gdy zmienicie platformę, wszystkie gry i zawartość, w tym tytuły już zainstalowane w Origin, będą na Was czekać. Zapisy lokalne i w chmurze zostaną przeniesione, dzięki czemu wznowicie rozgrywkę w miejscu, w którym została przerwana. Nowi gracze zaczną od pobrania nowej ulubionej gry i ruszą do akcji dzięki specjalnej optymalizacji.

Aby zachęcić do aktualizacji, gracze korzystający z EA app na komputerach Mac otrzymają kolekcję Kwitnących Wnętrz do The Sims 4. Gracze korzystający z nieobsługiwanych urządzeń z systemem macOS mogą nadal cieszyć się ulubionymi grami w Origin.