Nadchodzi nowa strzelanka drużynowa. Marvel Games naprawi błędy Overwatcha

Marvel Games i NetEase połączyły siły, aby stworzyć nową strzelankę na miarę aktualnego stanu rynku gier wideo. Z aktualnych zapowiedzi wynika, że Marvel Rivals będzie nie tylko gratką dla fanów uniwersum.
Nadchodzi nowa strzelanka drużynowa. Marvel Games naprawi błędy Overwatcha

Marvel Rivals ma podbić nasze serca. Szykujcie się na nową strzelankę

Marvel Rivals to trzecioosobowa gra ze strzelaniem w roli głównej, która będzie sprowadzać się do rozgrywek 6 na 6 i ma zanurzyć graczy w bogatym i różnorodnym uniwersum postaci Marvela. Mowa o bohaterach znanych z grup Avengers, X-Men, czy Strażników Galaktyki, które ciągle ewoluują. Wszystko to za zupełną darmochę i na zasadzie inspiracji opracowanym przez Blizzarda Overwatchem… tyle że finalnie produkt będzie lepszy, a przynajmniej taką nadzieję mają sami twórcy i wydawca. lepszym, a przynajmniej taką

Czytaj też: Marvel 1943 Rise of Hydra – Kapitan Ameryka kontra Czarna Pantera

Ma być wiele postaci z unikalnym dla nich charakterem, różnorodnych map o wysokim stopniu destrukcyjnoci nie zabraknie, a aktualizacje raz za razem będą rozszerzać grono dostępnych do wybrania bohaterów. Pierwsi gracze sprawdzą to już wkrótce, bo wersja alfa Marvel Rivals ma być dostępna w maju dla graczy PC. Ta początkowa faza uruchomienia będzie kluczowa dla zbierania opinii graczy i doskonalenia gry, zapewniając, że ostateczny produkt spełni wysokie standardy zarówno fanów Marvela, jak i entuzjastów strzelanek.