Fotel gamingowy Diablo X-Custom, czyli unikat na miarę własnego widzimisię

Firma Diablo wprowadziła do oferty unikalny fotel gamingowy X-Custom, który zachwyca przede wszystkim swoją unikalnością i to z rodzaju tych, które sami zbudujecie.
Fotel gamingowy Diablo X-Custom, czyli unikat na miarę własnego widzimisię

Fotel, po którym będziecie rysować. Oto Diablo X-Custom w skrócie

Diablo chwali się, że drugiego takiego fotela gamingowego na rynku nie ma i na tym właśnie buduje marketing wokół X-Custom. Wszystko sprowadza się do skórzanego obicia tyłu i boków fotela, po którym można dowolnie bazgrać dołączonymi do zestawu markerami, z czego cztery z nich świecą po naświetleniu UV. Jednak nie możemy zapominać, że X-Custom to też od podstaw świetny gamingowy fotel, o czym świadczą rozległe mechanizmy regulacyjne, metalowa podstawa, kauczukowe kółka, podnośnik czwartej klasy, wytrzymałość na obciążenia do 130 kg, a nawet objęty wzorem wspólnotowym projekt.

Czytaj też: Granie na ARM nabierze sensu. Nawet Baldur’s Gate 3 będzie grywalny na Snapdragon X Elite

Mimo swojej unikalności Diablo X-Custom jest dostępny w cenie 897 złotych, czyli kwocie “do zgryzienia”, jak na gamingowy fotel kierowany do pewnej niszy. Producent umożliwia też zakup markerów kredowych w formie zestawu 8 kolorów za 57 złotych (te markery są częścią zestawu fotela) oraz żarówkę UV LED za 37 złotych, która wyciąga z artystycznych bazgrołów na fotelu drugie życie.