Żołnierzu, sezon 3 w Call of Duty Modern Warfare 3 wystartował

Mało Wam Call of Duty? To w takim razie ucieszy Was informacja, że w Modern Warfare 3, Warzone oraz Warzone Mobile dostępny jest już trzeci sezon gry. Jakie atrakcje czekają na graczy i co będzie można zdobyć w multiplayerowym trybie zabawy?
call of duty
call of duty

Sezon 3 w Call of Duty

Ogromna zawartość Sezonu 3 w Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Warzone Mobile jest już dostępna! Nowości obejmują sześć map 6 na 6, dodatkową, sezonową misję w trybie Zombie, eksplorację Rift oraz powrót Rebirth Island i nie tylko.

Czytaj też: Kolejne gry znikają z Xbox Game Pass

Grupa Konni pozostawiła niezatarty ślad w Fortune’s Keep, a teraz zajmuje inny ląd – niesławną Rebirth Island, która powraca do Call of Duty: Warzone. Zbierzcie drużynę i zbadaj tę najgorętszą nowość wchodzącą z początkiem Sezonu 3. W Call of Duty: Modern Warfare 3 spodziewajcie się jednego z największych w historii zrzutu map do trybu wieloosobowego, z sześcioma nowymi mapami 6 na 6. W zestawie znajdują się także cztery darmowe bronie podstawowe, osiem Aftermarket Parts oraz Ranked Play (w tym Resurgence na Rebirth Island). Sezon 3 uświetni również wizyta Makarova i Snoop Dogga oraz dwóch nowych Operatorów w ramach przepustki sezonowej premium – Banshee i Husha.

Czytaj też: GTA+ z dostępem do klasyków Rockstar Games

Od taktyczności po zjawiskowość – sezon 3 dostarczy to wszystko wraz z pojawieniem się nowej przepustki, BlackCell, i świeżej zawartości sklepu w Call of Duty: Modern Warfare 3, Call of Duty: Warzone i niedawno wydanym Call of Duty: Warzone Mobile. Przepustka dla sezonu 3 zawiera ponad 100 nagród, w tym nowe skórki Operatorów, plany broni, broń podstawową i nie tylko.