Epic Games Store rozda polski cyberpunkowy hit!

W ostatnim czasie zapewne zbyt często nie włączaliśmy Epic Games Store. Tym razem jednak firma rozdaje kilka konkretnych produkcji, które warto dodać do konta. Jakie gry możemy odebrać za darmo?
epic games store
epic games store

Epic Games Store rozdaje dobre gry

Poznaliśmy kolejne produkcje dostępne w ramach klienta Epic Games Store. Tym razem możemy zgarnąć dwie, dobre gry, a w kolejce czeka jeszcze polski cyberpunkowy hit! Od teraz do 11 kwietnia możemy zgarnąć:

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition

Budzisz się z hibernacji na statku kolonizacyjnym, który zaginął w drodze na skraj galaktyki. Minęły dziesiątki lat, a Ty znajdujesz się w samym środku wielkiego spisku mającego na celu zniszczenie kolonii. Eksploruj różne planety i lokacje Halcyonu, w tym tajemniczą asteroidę Gorgon i robiące wrażenie destylarnie na Erydanie. Na swojej drodze napotkasz różne rywalizujące o władzę frakcje. To, z kim przystaniesz w tej kierowanej decyzjami gracza fabule, wpłynie na rozwój całej historii.

Czytaj też: Diablo 4 PST ostatnią nadzieją serii?

Thief

Mistrz złodziejstwa Garrett wyłania się z ukrycia i wkracza do miasta. To zdradzieckie miejsce, gdzie Baron’s Watch tworzy atmosferę strachu i opresji, a Garrett może ufać jedynie swoim złodziejskim umiejętnościom. Przed tym wykwintnym złodziejem nie umkną nawet najbardziej ostrożni obywatele wraz ze swoim najpilniej strzeżonym dobytkiem.

Czytaj też: Książki o grach wideo? Tę pozycję musicie mieć na swojej półce

Od 11 do 18 kwietnia będziemy mogli za to pobrać Ghostrunner. Polska cyberpunkowa produkcja ma szansę przypaść fanom serii Mirror’s Edge.

Ghostrunner

Ghostrunner to hardkorowa gra FPP, której akcja toczy się w błyskawicznym tempie wewnątrz ponurej, cyberpunkowej budowli ogromnych rozmiarów. Wejdź na wieżę Dharma, ostatnie schronienie ludzkości po apokalipsie. Znajdź drogę na szczyt, zmierz się z bezwzględną Kluczniczką i weź odwet.