Wyciekły nagrania z gry Batman, która ostatecznie stała się Władcą Pierścieni!

Nie często mamy okazję oglądać takie nagrania! Do sieci trafiły materiały przedstawiające nigdy niewydaną grę Batman, która w pewnym momencie musiała został przerobiona na znaną markę z Władcy Pierścieni. Zobaczcie, jak wyglądała produkcja.
batman
batman

Batman, który stał się Śródziemiem

O istnieniu wielu gier nigdy się nie dowiadujemy. W cyfrowych archiwach studiów gamedeveloperskich skrywa się masa produkcji, które prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła dziennego. Choć czasem zdarza się wyjątek! Tym razem do graczy trafiły materiały wideo z produkcji, o której nic nie wiedzieliśmy.

Czytaj też: Diablo 4 PST ostatnią nadzieją serii?

Jak dobrze wiemy, w 2014 roku do graczy trafiło Middle-Earth: Shadow of Mordor. Produkcja Monolith Productions skradła serce wielu graczy dzięki systemowi Nemesis, który sprawiał, że wrogowie pamiętali wcześniejsze spotkania z naszym bohaterem, a do tego awansowali w swoich szeregach. To wszystko jednak miało wyglądać trochę inaczej! Jak się okazuje, Monolith przed stworzeniem tej gry, pracował nad produkcją z Batmanem w roli głównej. Tytuł miał być pierwszą grą wykorzystującą system Nemesis, która osadzona byłaby w “Nolanverse”.

Czytaj też: Książki o grach wideo? Tę pozycję musicie mieć na swojej półce

Dlaczego projekt anulowano? Warner Bros. zdecydowało, że już mają w portfolio jedną grę z Batmanem (seria Arkham), więc nie ma sensu tworzyć kolejnej. Batman zatem stał się Middle-Earth. Po porażce Suicide Squad, dziś Warner Bros. chyba jednak przydałaby się druga seria z Batmanem… Tymczasem Monolith Productions pracuje nad nową grą z Wonder Woman. Ciekawe, co z tego wyjdzie.