Jeszcze ładniejsze gry dzięki Nvidii. DLSS już w wersji 3.7 do pobrania

Już dziś możecie pobrać pliki DLL najnowszej wersji techniki DLSS firmy Nvidia, która wnosi jakość graficzną na jeszcze wyższy poziom. Oto DLSS 3.7 i efekty jego działania.
Jeszcze ładniejsze gry dzięki Nvidii. DLSS już w wersji 3.7 do pobrania

Nvidia udostępniła DLSS 3.7. Gry wyglądają jeszcze lepiej

Wydając najnowszą wersję DLSS 3.7.0 (Deep Learning Super Sampling) Nvidia nie chwaliła się tym na lewo i prawo, a szkoda. Najnowsza wersja obiecuje bowiem poprawę jakości obrazu i wprowadza domyślne ustawienie jakości o oznaczeniu “E”. Poniższe nagranie przedstawia szczegółowe różnice, na które możecie liczyć po instalacji nowego DLSS. W skrócie? Zauważalnie ostrzejsze obrazy, lepsza stabilność drobnych szczegółów, zmniejszony ghosting i lepszą stabilność czasową w porównaniu do DLSS 3.5.

Czytaj też: Wyciekły nagrania z gry Batman, która ostatecznie stała się Władcą Pierścieni!

Żeby wykorzystać możliwości DLSS 3.7, wystarczy tylko użyć DLSS Tweaks lub pobrać odpowiedni plik i podmienić go bezpośrednio w plikach gry. Nie jest to pod żadnym względem nielegalne, jak i niebezpieczne dla aplikacji, bo alternatywą do tego jest oczekiwanie na reakcję ze strony twórców i poczynienie przez nich aktualizacji. Swoją drogą, DLSS trafi wkrótce do gry Tchia, Midnight Ghost Hunt oraz Call of Duty: Warzone, gdzie wzrosty FPS wreszcie pozwolą wielu graczom pograć przy pełnych możliwościach 240-Hz odświeżania.