Starcia dwa na dwa już wkrótce w Hearthstone

Małe trzęsienie ziemi w Hearthstone? Blizzard ogłosił szczegóły siódmego sezonu Ustawki i jak się okazuje, tym razem do gry dodana zostanie opcja gry w duetach. Jak będzie wyglądało takie starcie i jakie jeszcze nowości są szykowane?
hearthstone
hearthstone

Podwójna Ustawka w Hearthstone

Nowy rozdział ustawki! W sezonie 7 tradycyjna Ustawka otrzymuje niesamowitą aktualizację, która wprowadza do gry magiczny tryb – Duety w Ustawce. Już 16 kwietnia rzućcie się w wir walki, korzystając z nowych kart i nagród z baśniowym motywem. Jak to będzie wyglądało? Blizzard przedstawił szczegóły:

  • Dobierzcie znajomego lub nawiążcie nową znajomość! Przyjdzie wam walczyć przeciwko trzem dwuosobowym drużynom. Drużyny współdzielą zdrowie, podają sobie karty przez portal (za 1 szt. złota) i współpracują w walce, aby sięgnąć po zwycięstwo!
  • W głównym menu Ustawki można przełączać się między solową Ustawką i Duetami w Ustawce. Z menu Duetów można zaproponować znajomemu, aby został waszym partnerem w Ustawce, albo wejść do kolejki solo i zostać zestawionym z losowym graczem.
  • Wraz z rozpoczęciem sezonu 7 klasyfikacja w Ustawce zostanie zresetowana, a zadania w Ustawce zostaną usunięte z Karczmy. Zaklęcia z Karczmy będą obecne w Karczmie zarówno w tradycyjnej Ustawce, jak i w Duetach. Ustawka solo i Duety w Ustawce będą miały osobną klasyfikację i osobne tabele wyników.

Czytaj też: Wyciekły nagrania z gry Batman, która ostatecznie stała się Władcą Pierścieni!

Oprócz tego nastąpią zmiany stronników i mechanik, a do tego odświeżona zostanie ścieżka nagród Ustawki:

  • Nowi bohaterowie i stronnicy: Wraz z premierą Duetów w grze pojawią się nowi bohaterowie i karty dostępne tylko w tym trybie, pozwalające czerpać korzyści z nowej rozgrywki: 4 bohaterów, 16 stronników i 3 zaklęcia z Karczmy. Nowości te dostępne będą w Duetach w Ustawce, lecz nie w tradycyjnej Ustawce.
  • Dawno temu w Karczmie: Sezon 7 zawiera obszerną aktualizację stronników zarówno w Duetach, jak i w solowej Ustawce. Obejmuje ona 50 nowych stronników, kilkunastu powracających stronników oraz kilka nowych zaklęć z Karczmy. Przygotowaliśmy również ogromne zmiany, takie jak przeróbka Bestii, odświeżenie Smoków i Mechów, a także poprawki balansu wielu stronników i bohaterów.
  • Ścieżki nagród Ustawki w sezonie 7 nie przestaną zaskakiwać dzięki niesamowitym elementom ozdobnym z motywami baśniowymi. Postępy w ścieżce karnetu sezonowego zapewnią wam legendarne zwieńczenie Nieskończone Baśnie, 18 dodatkowych skórek dla bohaterów, nowego barmana i wiele więcej!