Narzędzie moderskie Wiedźmin 3 wymaga jeszcze testów, w których możecie pomóc

CD Projekt RED dawno temu zapowiedział stworzenie zaawansowanych narzędzi moderskich do Wiedźmin 3 Dziki Gon. W końcu ruszają oficjalne playtesty edytora. Co wiemy o wyczekiwanym przez fanów serii REDkit?
wiedźmin 3
wiedźmin 3

REDkit do Wiedźmin 3

Jeśli nie możesz się doczekać edytora do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to mamy dla ciebie świetną wiadomość! Od dzisiaj możesz zapisać się do oficjalnego playtestu na Steam. The Witcher 3 REDkit jest kompleksowym narzędziem moderskim do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, nad którym obecnie prowadzone są prace w CD Projekt RED. Bazuje on na tych samych narzędziach, których deweloperzy używali do stworzenia gry i pozwala na niemal nieograniczoną swobodę w modowaniu. Premiera REDkita planowana jest później w tym roku i będzie on dostępny za darmo dla każdego posiadacza gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC.

Czytaj też: Dying Light 2 stanie się koszmarne

Aby zapisać się na playtesty wystarczy, że przejdziecie na stronę The Witcher 3 REDkit na Steam i wyrazicie chęć udziału w testach. Dostęp będzie udzielany falami, a po jego otrzymaniu “The Witcher 3 REDkit Playtest” pojawi się w Waszej bibliotece Steam. Pamiętajcie, że edytor potrzebuje plików gry, więc upewnijcie się, że macie też zainstalowanego Wiedźmina 3.

Czytaj też: Chcecie za darmo wypróbować Assassin’s Creed Mirage?

CD Projekt RED przestrzega jednak, że aktualnie The Witcher 3 REDkit jest dostępny w wersji beta i możecie napotkać na problemy. Jeśli coś znajdziecie, to możecie zgłosić uwagi pod tym linkiem.