Chcecie za darmo wypróbować Assassin’s Creed Mirage?

Ubisoft przygotował promocyjną ofertę, która pozwoli Wam za darmo wypróbować, to co Assassin’s Creed Mirage ma do zaoferowania. Jakie są warunki ogrywania najnowszej części serii bez żadnych opłat?
assassin's creed
assassin's creed

Assassin’s Creed Mirage za darmo

Nowa oferta promocyjna od Ubisoft skupiona jest na Assassin’s Creed Mirage. Najnowsza odsłona asasyńskiej sagi to powrót do przeszłości serii, w której na znacznie mniejszej mapie, niż poprzednie odsłony, bawić się można mechanikami rozgrywki zbliżonymi do pierwszych części. W grze nawet jest dostępny filtr graficzny, który pozwala ogrywać tytuł w kolorystyce Assassin’s Creed 1.

Czytaj też: Dying Light 2 stanie się koszmarne

Darmowa wersja próbna Assassin’s Creed Mirage jest dostępna już teraz na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Do 30 kwietnia możecie zagrać dwie godziny w tej wersji gry, ale nie musicie się martwić o swoje postępy, jeśli tytuł się Wam spodoba. Wasze zapisy zostaną zachowane i przeniosą się do pełnej wersji produkcji. Warto dodać, że do zabawy w tę wersję gry, w przypadku konsolowej wersji, nie są potrzebne żadne specjalne, dodatkowe konta.

Czytaj też: Festiwal FPSów na Steam ruszył. Co nieoczywistego warto kupić w promocyjnej cenie?