ChatGPT w twojej myszce i klawiaturze. Nie wierzysz? Logitech cię przekona

Takiego czegoś jeszcze nie było. Chcieliście mieć sztuczną inteligencję na wyciągnięcie ręki? No to oto Logitech to właśnie wam zapewnia, a to za sprawą Logi AI Prompt Builder, gwarantującego szybki dostęp do funkcji ChatGPT.
ChatGPT w twojej myszce i klawiaturze. Nie wierzysz? Logitech cię przekona

Logitech dał nam dostęp do ChatGPT na wyciągnięcie klawiatury i myszki

Zacznijmy od tego, że integracja ChataGPT w naszym codziennym workflow w pracy postępuje już od dłuższego czasu. W tym roku Microsoft wprowadził dedykowany klawisz do klawiatury do wywoływania Copilota, który wykorzystuje technologię OpenAI i którego to implementację firmy zaczęły już wdrażać. W przypadku Logitecha sprawa ma się podobnie… tyle że firma wymaga od swoich użytkowników stosunkowo nowych myszek i klawiatur, aby przypisać do ich przycisku za pomocą oprogramowania Logi Options+ wywoływanie specjalnego narzędzia.

Czytaj też: Pójdzie, czy nie pójdzie? Oto wymagania sprzętowe Ghost of Tsushima na PC

Wywołanie tego nowego narzędzia otwiera okno z zaznaczonym wcześniej tekstem i oferuje funkcje pokroju parafrazowania, streszczenia czy generowania treści, co opiera się na wybranym tekście. W ramach każdej funkcji można dostosować długość i ton wyniku, dopóki nie uzyska się takiego, który spełnia potrzeby. Aktualnie dostęp do wymaga narzędzia Logi AI Prompt Builder wymaga jedną klawiaturę lub mysz z serii MX, Ergo, Signature i Studio, które obsługują angielską wersję aplikacji Logi Options+.