Darmowe skiny do Mortal Kombat 1 dostępne pod jednym warunkiem

Nowy sezon Mortal Kombat 1 już trwa, a od dzisiaj dostępne staną się darmowe skiny do gry. Jedyne co będziecie musieli zrobić to zostawić włączony stream gry, a przedmioty otrzymacie, gdy minie wyznaczony czas oglądania.
Darmowe skiny do Mortal Kombat 1 dostępne pod jednym warunkiem

Co słychać w Mortal Kombat 1?

Widzieliście już nowy zwiastun Mortal Kombat 1 związany z premierą Sezonu 5: Burza, zupełnie nowego sezonu pełnego zawartości, której głównym elementem jest Raiden, będący głównym bossem w trybie Inwazji?

Sezon 5: Burza zawiera nowe wyzwania, elementy fabularne, walki z bossami i nagrody, w tym skórki postaci: Gaffer Johnny Cage, Sudden Overload Scorpion, Voltaic Deity Liu Kang, Electric Soul Liu Kang, Voltaic Warrior General Shao, Charged Frost Sub-Zero, Magnetic Courage Kung Lao, Glistening Mage Rain, Tainted by Evil Raiden – wszystkie do zdobycia w trybie Inwazji i Lidze Kombat. Sezon 5: Burza jest dostępny już teraz do 4 czerwca.

Czytaj też: Koniec fantazjowania dla fanów PlayStation Plus. 25 gier opuści usługę

Ermac dołączył do Mortal Kombat 1 jako najnowszy wojownik dostępny w ramach zawartości do pobrania. Postać jest dostępna już teraz we wczesnym dostępie dla posiadaczy Zestawu Kombat, a dla reszty graczy od 23 kwietnia.

Czytaj też: Narzędzie moderskie Wiedźmin 3 wymaga jeszcze testów, w których możecie pomóc

Dodatkowo za pośrednictwem Twitch Drops w dniach 22-29 kwietnia udostępnione zostaną ekskluzywne nagrody dla Mortal Kombat 1, w tym skórki postaci W mgnieniu oka i Pełne uzbrojenie dla Scorpiona, Święta wojna i Czas na zabijanie dla Ashrah oraz Wyniszczająca choroba i Obserwator dla Baraki. Szczegóły akcji poznacie pod tym linkiem.