Których gier Ubisoft nie powinniście kupować?

Ubisoft przedstawił listę produkcji, które trafią do jego usługi abonamentowej. Jeśli jesteście zainteresowani kilkoma grami tego producenta, to warto, abyście rozważyli przejście ich w ramach małej opłaty, za miesiąc grania.
Ubisoft
Ubisoft

Gry Ubisoft dołączają do Ubisoft+

W ostatnim czasie Ubisoft bardzo podpadł graczom. Niewydawanie gier na Steam sprawia, że nie znamy ogólnej opinii graczy na temat danej produkcji tego producenta, a gdy już się ona pojawia na platformie Valve – jest zaskoczenie. Takie The Crew Motorfest zebrało np. beznadziejne 46 procent pozytywnych ocen. Do tego mamy całą sytuację z pierwszym The Crew, które po prostu zostało graczom odebrane po wyłączeniu serwerów. Sam dalej czekam kolejny tydzień na decyzję Sony dotyczącą tego, czy należy mi się zwrot pieniędzy?

Czytaj też: Koniec fantazjowania dla fanów PlayStation Plus. 25 gier opuści usługę

Tymczasem, warto wiedzieć, że niektórych gier Ubisoft nie opłaca się kupować, ponieważ taniej wyjdzie nam np. zagrać je wszystkie w jeden miesiąc, korzystając z abonamentu. Niedawno w najtańszym Ubisoft+ Classics (33,90 zł) pojawiło się The Crew 2 oraz OddBallers. Teraz wiemy już, jakie gry będą następne. 21 maja do oferty dołączą:

The Settlers: New Allies

Ta odsłona w serii, łączy rozbudowany system budowy miasta ze strategią wojenną. Wybierz jedną z trzech frakcji i odkryj ten zupełnie nowy świat, przedstawiony z użyciem najnowszych technik graficznych.

Watch Dogs

W dzisiejszym zinformatyzowanym, połączonym świecie Chicago jest nadzorowane przez ctOS – najbardziej zaawansowaną sieć komputerową w Ameryce.

Czytaj też: Narzędzie moderskie Wiedźmin 3 wymaga jeszcze testów, w których możecie pomóc

18 czerwca zagramy za to w:

Anno 1800

Przeprowadź rewolucję przemysłową w Anno 1800! Poznaj jedną z najbardziej ekscytujących i dynamicznych epok w historii. Odkrywaj nowe technologie, kontynenty i społeczeństwa. Ukształtuj nowy świat wedle własnego uznania!

Far Cry 4

Pośród najwyższych szczytów Himalajów leży Kyrat – państwo osadzone w tradycji i pogrążone w przemocy. Nazywasz się Ajay Ghale. Przyjechałeś do Kyratu spełnić życzenie umierającej matki. Znalazłeś się w samym środku wojny domowej, której celem jest obalenie reżimu bezwzględnego dyktatora Pagan Min’a. Odkrywaj ogromny otwarty świat pełen nieprzewidywalnych zagrożeń. Tutaj każda decyzja ma znaczenie, a każda sekunda opowiada n ową historię. Kyrat wita.