Star Wars Jedi: Ocalały dostępne za 25 złotych!

Star Wars Jedi: Ocalały jeszcze nigdy nie było możliwe do ogrania w tak niskiej cenie. Po raz kolejny potwierdza się, że cierpliwi gracze mają najlepiej. Nie dość, że mogą teraz spokojnie zagrać w załataną wersję gry, to jeszcze w absurdalnie niskiej cenie.
Star Wars jedi ocalały
Star Wars jedi ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały tak tanie i dobre nie było nigdy

Początki Star Wars Jedi Ocalały nie były dla gry za dobre. Nie ma jednak co bronić deweloperów i wydawcy. Optymalizacja produkcji na PC była po prostu skandalicznie zła i taka podstawowa rzecz, jak wcześniejsza kompilacja shaderów lub opcja wykonania tego przed włączeniem gry zostały całkowicie sknocone. Tytuł działał płynnie tylko w miejscach, które już wcześniej odwiedziliśmy, a nowe lokacje miały takie problemy wydajnościowe, że nawet dźwięk dialogów rozjeżdżał się ze scenami.

Czytaj też: Darmowe skiny do Mortal Kombat 1 dostępne pod jednym warunkiem

Dziś jednak gra jest połatana, a do tego otrzymała wiele usprawnień optymalizacyjnych, umożliwiając nawet uruchomienie tytułu z upscalerami oprawy graficznej. Dzięki poprawkom wersji PC, gracze konsolowi również mogą dziś cieszyć się o wiele lepszą wydajnością, grając w końcu w 60 klatkach na sekundę w trybie wydajności.

Wydaje się zatem, że dziś Star Wars Jedi: Ocalały warto już zakupić. Ale jest jeszcze jedna, pewna, lepsza opcja. Produkcję Respawn Entertainment będziemy mogli od 25 kwietnia ogrywać w ramach abonamentu EA Play. Oznacza to, że posiadacze najtańszego abonamentu kosztującego 25 złotych za miesiąc, mogą w takiej właśnie cenie przejść tę produkcję. Do tego nie zapomnijmy o całej reszcie tytułów, które warto sprawdzić, jak np. Dead Space Remake.

Czytaj też: Nadchodzi wersja alfa dodatku World of Warcraft z nową fizyczną edycją kolekcjonerską

Poznaj dalszy ciąg historii Cala Kestisa w Star Wars Jedi: Ocalały™ – przygodowej grze akcji z perspektywy trzeciej osoby autorstwa Respawn Entertainment, stworzonej we współpracy z Lucasfilm Games. Akcja tego tytułu dla jednego gracza z bogatą warstwą narracyjną zaczyna się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły zakon™ i ukazuje desperacką walkę Cala w galaktyce, którą coraz bardziej spowija mrok. Zepchnięty przez Imperium na jej rubieże bohater musi stawić czoła starym i nowym zagrożeniom. Jako jeden z ostatnich rycerzy Jedi Cal musi uporać się z najtrudniejszym okresem w historii galaktyki, ale jak daleko będzie w stanie się posunąć, aby chronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

Warto przypomnieć, że EA Play jest również częścią abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, więc jeśli macie już najlepszego Game Passa – od 25 kwietnia możecie zacząć pobieranie Star Wars Jedi: Ocalały.