Polka powraca do Tekken 8

Tekken 8 wkrótce otrzymać ma wiele zmian. Deweloperzy pracują nad zmianami w balansie gry oraz rozwijają zawartość produkcji. Oby tylko ich pomysły nie były znów tak beznadziejne, jak popremierowe dodanie sklepu z mikrotransakcji.
tekken 8
tekken 8

Tekken 8 znów z Polką

Bandai Namco Entertainment, wydawca TEKKEN 8, ujawnił nowości, aktualizacje i zmiany, jakie pojawią się w grze w najbliższych miesiącach.

Czytaj też: Autor GTA 3 zdradził, jakim cudem gra działała z płyty DVD na PS2

Lista zaplanowanych nowości i zmian prezentuje się następująco:

  • Lidia Sobieską powraca w TEKKEN 8 jako druga postać DLC i dołączy do gry już tego lata. Dodatek z premier Polski ukaże się we wczesnym dostępie w ramach „Character Year 1 Pass”.
  • Zespół deweloperów kontynuuje prace nad zmianami w pojedynkach, w celu poprawienia balansu gry oraz ogólnych wrażeń z rozgrywki. Pierwsze zmiany zostaną udostępnione jeszcze tej wiosny.
  • W okresie letnim pojawi się darmowa aktualizacja dodająca do gry nową arenę zatytułowaną „Seaside Resort” oraz tryb fotograficzny.
  • Jesienią wszyscy użytkownicy gry otrzymają dostęp do nowej opowieści, której głównym bohaterem będzie Eddy Gordo. Dodatkowe tryby, takie jak „Ghost vs. Ghost” lub “Online Practice” ukażą się w późniejszym terminie.

TEKKEN 8 dostępny jest w w Polsce wersji pudełkowej w edycjach Ultimate, Premierowej oraz Kolekcjonerskiej na PlayStation 5, Xbox Series X i PC, a także w edycji Standardowej na PlayStation 5 i Xbox Series X.