Commandos powracają z próbną wersją gry!

Commandos Origins to nowa odsłona serii, która ma też swoje rzesze fanów w Polsce. Jak wygląda najnowsza produkcja? Deweloperzy przedstawili nowy materiał wideo, zachęcający do zapisów do bety gry.
commandos
commandos

Commandos Origins będzie testowane

ALARM! Wybrano nas, graczy, do misji, która ukształtuje losy całego świata! W grze Commandos: Origins zobaczymy początki legendarnej jednostki z czasów II wojny światowej. Długo wyczekiwana kontynuacja serii Commandos przeniesie nas z powrotem do podstaw gatunku taktyki czasu rzeczywistego. A także do czasów, w których Jack O’Hara – Zielony Beret – i jego pięciu towarzyszy spotkali się, aby stworzyć niesławną jednostkę przydzielaną do misji, których nikt inny nie ważył się podjąć.

Czytaj też: Polka powraca do Tekken 8

W cieniu najbardziej kluczowych momentów historii, gdzie rodzą się bohaterowie i powstają legendy, czekać na nas będzie nowy rozdział. Niezależnie od tego, czy chodzi o śmiały najazd, potajemny sabotaż czy odważną misję ratunkową – Zielony Beret, Saper, Snajper, Kierowca, Płetwonurek i Szpieg będą musieli współpracować, aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Zdołamy wykonać misję tylko dzięki przemyślanemu planowaniu i bystremu połączeniu maskowania się oraz destrukcji, które wynikają z unikatowego zestawu umiejętności tego elitarnego oddziału.

Od lodowych równin Arktyki po rozległe pustynie Afryki; od zachodnich skajów Europy po Front Wschodni. To od nas zależeć będzie, czy poprowadzimy swoich komandosów do sukcesu w niezwykle ryzykownych zadaniach. Premiera Commandors Origins zapowiedziana jest na 2024 rok.