Dwie polskie gry staną się darmowe. To dobra wiadomość dla właścicieli Game Passa

Wygląda na to, że dobrze było zwlekać z zakupem dwóch konkretnych produkcji polskiego producenta Ci Games. Przynajmniej z punktu widzenia portfela, bo tak się składa, że Lords of the Fallen i Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 trafią do oferty Xbox Game Pass.
Dwie polskie gry staną się darmowe. To dobra wiadomość dla właścicieli Game Passa

Umowa z Microsoftem zaklepana. Dwa hity CI Games dla Game Passa

Plotki okazały się prawdziwe. Dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że do Xbox Game Pass trafi gra Lords of the Fallen oraz Sniper: Ghost Warrior Contracts 2. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł o tej pierwszej produkcji, ale dziś mamy co do tego już pewność. Warto podkreślić, że nie jest to coś w rodzaju próby podbicia sprzedaży, bo LotF sprzedał się już w około 1,4 mln egzemplarzy, co jak na grę soulslike na Unreal Engine 5 wydaną w październiku zeszłego roku jest świetnym wynikiem.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2

Czytaj też: Pierwsza gra w Unity – podsumowanie projektu [OZDGD #9]

Do tej pory Lords of the Fallen był ciągle rozwijany, a związany z nią deweloper Hexworks udostępnił w ostatnim czasie dużą aktualizację, Master of Fate, która wprowadziła do gry system modyfikatorów, dając graczom możliwość uczynienia ich życia łatwiejszym lub znacznie trudniejszym podczas gry. Znacznie starszą produkcją jest 3-letni już Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.