Rocksmith+ dostępny na kolejnych platformach

Myśleliście, że Rocksmith+ nie istnieje? Produkcja dalej jest popularna wśród osób uczących się gry na gitarze, a teraz dostęp do niej stanie się jeszcze łatwiejszy. Gdzie znajdziemy usługę teraz?
rocksmith+
rocksmith+

Rocksmith+ na PlayStation oraz Steam

Rocksmith+, aplikacja do nauki gry na gitarze oraz pianinie, pojawi się na PlayStation oraz Steam 6 czerwca. Dzięki subskrypcji międzyplatformowej użytkownicy będą mogli grać na wszystkich platformach po jednej cenie. Rocksmith+ jest obecnie dostępny na platformach PCiOS oraz Android. Nowi subskrybenci mogą wypróbować Rocksmith+ za darmo i sprawdzić ograniczoną liczbę utworów, lekcji oraz funkcji przez siedem dni, kiedy zasubskrybują 12-miesięczny plan. Nowi subskrybenci mogą wypróbować Rocksmith+ za darmo i sprawdzić ograniczoną liczbę utworów, lekcji oraz funkcji przez siedem dni lub zyskać pełny dostęp do aplikacji, kiedy zasubskrybują 12-miesięczny plan.

Czytaj też: Absurdalnie dobry start Hades 2

Rocksmith+ to umożliwiająca naukę gry na instrumentach usługa zapewniająca dostęp do największej liczby oryginalnych nagrań artystów i zawierająca w swej wciąż rozbudowywanej bibliotece utwory najróżniejszych gatunków z całego świata. Ostatnio dodane zostały do niej przeboje takich słynnych artystów, jak he Smashing Pumpkins, Incubus, Dream Theater, Kaleo, Disturbed, Laufey i nie tylko. Ponadto możesz nauczyć się grać swoje ulubione piosenki we własnym tempie, ze spersonalizowanymi uwagami w czasie rzeczywistym oraz narzędziami do ćwiczeń, które możesz kontrolować.

Czytaj też: Co oznacza miesiąc otwartego dostępu do Destiny 2?

Do nauki gry na gitarze możecie wykorzystać dowolną gitarę akustyczną, elektryczną lub basową i grać utwory z aplikacją Rocksmith+ bezpośrednio na swoim telefonie komórkowym lub tablecie bez żadnego dodatkowego wyposażenia albo też grać na PC, łącząc instrument przy użyciu kabla Rocksmith Real Tone bądź bezprzewodowo dzięki aplikacji Rocksmith Tuner wykorzystującej telefon jako mikrofon. Użytkownicy pianin mogą korzystać z tych instrumentów, keyboardów lub kontrolerów MIDI za pośrednictwem interfejsu MIDI lub mikrofonu swojego telefonu albo tabletu.