Cyberpunk 2077 oraz Dying Light osiągnęły to samo w tym samym czasie

Zarówno warszawska jak i wrocławska firma osiągnęły w tym samym czasie to samo. Twórcy Cyberpunk 2077 oraz Dying Light świętują, a fani zombie mogą dodatkowo sprawdzić, o co cały ten szum.
dying light
dying light

Dying Light i Cyberpunk 2077 przytłaczają

Bez wątpienia deweloperzy CD Projekt RED i Techlandu, mają powody do świętowania. Okazuje się, że w tym samym czasie ich produkcjom udało się osiągnąć “przytłaczająco pozytywne” oceny na Steam. W przypadku Dying Light mówimy tutaj o wszystkich ocenach, które gra otrzymała do tej pory od 2015 roku. Cyberpunk 2077 za to wskoczył na “przytłaczająco pozytywne” oceny w przypadku ostatnich recenzji graczy.

Czytaj też: Nie chciałbym bym być w skórze autorów Dragon Age Dreadwolf, które może w końcu mieć premierę

W związku z tym niewątpliwym sukcesem Techland przygotował dla graczy specjalną ofertę. Na Steam i w sklepie Xbox wróciło zwykłe wydanie Dying Light, pozbawione wszystkich dodatków. Dzięki temu cena produkcji w promocyjnej cenie to… dziewięć złotych. Taka kwota za taką produkcję raczej przekona wszystkich niezdecydowanych.

Czytaj też: Ten ranking PlayStation to dowód na to, że posiadanie Xbox nie ma sensu

Edycja Standardowa Dying Light powraca wraz z wielką wyprzedażą! Kup o 85% taniej i odkryj grę, która zapoczątkowała jedną z największych serii o zombie.  To najlepszy moment na rozpoczęcie przygody. Po ponad 7 latach popremierowego wsparcia Dying Light oferuje masę emocjonującej rozgrywki w sam raz dla żądnych adrenaliny śmiałków. Teraz gracze mogą w promocyjnej cenie ulepszyć grę do bardziej rozbudowanych edycji, które wyniosą walki z zombie na nowe poziomy. Enhanced Edition zawiera wysoko oceniane rozszerzenie The Following z własnym trybem fabularnym, nowym otwartym światem i łazikiem terenowym! Kup Definitive Edition, jeśli zależy ci na wszystkich wymienionych atrakcjach wraz z pełnym zestawem DLC z wyjątkowymi, szczegółowymi strojami, bronią, a nawet skórkami na łaziki. Wybierz dowolną edycję, dopóki trwają wyprzedaże!

Być może kiedyś już graliście w Dying Light, ale teraz macie Steam Decka? Pamiętajcie, że tytuł jest zweryfikowany na przenośnej konsolce Valve, więc będziecie mogli go ogrywać w trochę lepszej jakości niż wersja na Nintendo Switch.