Nowa klasa w Diablo! Tylko jest jeden haczyk…

W Diablo pojawi się klasa sztormiciela. Problem tylko w tym, że jeśli myśleliście, że czeka Was jakakolwiek nowa zabawa w Diablo 4 to niestety nie. Blizzard dodał nową klasę do Diablo, ale… Immortal.
diablo
diablo

Sztormiciel w Diablo Immortal

Już 23 maja nowa, ósma klasa postaci wkroczy do w Diablo Immortal, napędzana mocą fal i wichrów. Jak będzie ona wyglądała, zobaczycie w nowym wideo od twórców mobilnego diabełka.

Czytaj też: Co Ubisoft ukrył pod ogłoszeniem Assassin’s Creed Shadows?

Oto szczegóły dotyczące nowej klasy:

  • UKSZTAŁTOWANI PRZEZ NAWAŁNICĘ: sztormiciele są wojownikami i kapłanami, którzy opanowali kontrolowanie żywiołów wiatru i wody. Sztormiciele to dynamiczna, wysoce mobilna klasa postaci, która wykorzystuje kombinację szybkich ataków w zwarciu, dystansowych biczy łączących moc wiatru i wody, ataków obszarowych i projekcji zwanych Zefirami.
  • PRZYWOŁAŃCE ZEFIRY: umiejętność pasywna wyjątkowa dla sztormicieli pozwala przyzwać Zefiry, które walczą u boku gracza. Te sługi odzwierciedlają zdolności klasy postaci i są ograniczone czasem odnowienia. Dzięki nim mobilni sztormiciele zyskują większą wszechstronność.
  • ZADANIE WPROWADZAJĄCE KLASY: na północ od Ponurych Ziem niegdyś potężne Imperium Pelghain jest niszczone przez niekończące się sztormy. Gracze wcielą się w wojownika sztormicieli, który wyrusza na misję ratowania wyspy przed nadciągającymi mgłami.
  • POZOSTAŁE ZMIANY W ROZGRYWCE
    • Przeprojektowanie poziomów mistrzowskich: system poziomów mistrzowskich został uproszczony, dzięki czemu jest łatwiejszy do zrozumienia i elastyczniejszy, co pozwoli lepiej wczuć się w wybraną rolę. Gracze zachowają WSZYSTKIE postępy mistrzowskie poczynione do tej pory i mogą teraz wybrać dowolną kombinację 15 umiejętności na drzewko mistrzowskie.