Nastąpiły zmiany w Diablo 4 i produkcja choć raz nie zbiera mieszanych ocen

Nowy sezon Diablo 4 spodobał się większej liczbie graczy niż zazwyczaj. Czy to jednak wszystko na co stać tę dawniej legendarną serię? Jak dziś radzi sobie produkcja?
diablo 4
diablo 4

Diablo 4 z kolejnym patchem

Od startu czwartego sezonu Diablo 4, produkcja notuje trochę lepsze oceny na Steam. Zainteresowanie graczy również wzrosło. Teraz gra znów otrzymuje mniejszego patcha. Co zmienia wersja 1.4.0a #53695? Oto skromna lista zmian:

Interfejs i wrażenia użytkownika

  • Ustawienie Generowanie klatek NVIDIA DLSS dostępne dla graczy korzystających z kart NVIDIA 4000 zostało tymczasowo wyłączone ze względu na problemy ze stabilnością. Szukamy rozwiązania problemu i udostępnimy tę funkcję, gdy wyeliminujemy znane awarie.

Poprawki błędów

  • Naprawiono błąd, który powodował nieprawidłowe działanie Odskoku w przypadku graczy korzystających z pełnego sterowania klawiaturą.
  • Różne aktualizacje rozwiązujące problemy z wydajnością i stabilnością.

Czytaj też: Zaraz nowy sezon Diablo 2 Resurrected, ale przy liście zmian można się tylko zaśmiać

Gdy wystartował nowy sezon gry, wzrosła średnia liczba graczy na PC. Zwykle w tytuł zagrywało się około 3 tysiące osób, a teraz jego peak jednocześnie grających dobija prawie do 30 tysięcy osób. Wynik o wiele lepsze, ale czy to wszystko czego oczekiwano od tej odsłony? Diablo 4 w końcu nie zbiera “mieszanych ocen” na Steam, choć pamiętajmy, że jest tylko 1% ponad ten wskaźnik. Z tytułu zrezygnowały miliony osób, które kupiły grę w okolicach premiery i peak jednocześnie grających powinen dziś być o wiele wyższy.