Wyciek Star Wars Outlaws ujawnia przeciwników, o których mieliśmy nie wiedzieć

Star Wars Outlaws będzie miało premierę jeszcze w tym roku. Ubisoft wciąż nie zaprezentował wszystkiego, co będzie oferować ta produkcja, a więc ryzyko wycieków tylko się zwiększa. No i właśnie dowiedzieliśmy się o nowych przeciwnikach.
Star Wars outlaws
Star Wars outlaws

Star Wars Outlaws i Death Troopers

W sieci pojawił się nowy zrzut ekranu Star Wars Outlaws. Nie ma pewności, skąd pochodzi grafika, ale spodziewać się można, że jest to klatka z nowego zwiastuna rozgrywki. Screenshot z produkcji zdradza nam, że w tytule pojawią się Death Troopers. Ubisoft już teraz usuwa grafikę z sieci.

Czytaj też: MultiVersus niedługo powróci wraz ze Szczelinami

Kiedy poznamy nowe informacje o grze? 10 czerwca Ubisoft planuje swoją prezentację Forward June 2024 Showcase. Aktualnie oficjalnie wiemy, że na pokazie zaprezentowany zostanie gameplay z Assassin’s Creed Shadows. Biorąc pod uwagę to, że Star Wars Outlaws zostanie wydane w tym roku – raczej na tym wydarzeniu powinniśmy ujrzeć nowe wideo z gry.

Czytaj też: Abonamenty PlayStation Plus Extra i Premium stają się dla mnie męczące

Tytuł wygląda jak wiele innych gier Ubisoftu, oferując doświadczenie, które raczej mogliśmy już zobaczyć w innych grach studia. Rewolucji raczej nie należy się spodziewać, ale fani Gwiezdnych Wojen mogą być zadowoleni. Star Wars Outlaws zabierze nas w przygodę umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami zImperium Kontratakuje oraz Powrotu Jedi.