Festiwal Wytwarzania i Przetrwania w Otwartym Świecie na Steam pozwoli Wam wesprzeć polskie firmy

Święto gier, gdzie zaczynacie z niczym… i poprzez wytwarzanie dążycie, żeby coś mieć! Albo może wciąż nie mieć nic. Jakimi polskimi grami warto zainteresować się podczas aktualnie trwającego festiwalu Steam?
steam
steam

Steam z kolejnym festiwalem

Steam wita Was na Festiwalu Wytwarzania i Przetrwania w Otwartym Świecie Steam, gdzie możecie spędzić cały swój wolny czas już teraz do 3 czerwca, wzmacniając swoją bibliotekę o gry umożliwiające budowanie i wytwarzanie. 

Steam ma na wyprzedaży setki tytułów z otwartymi światami wszelkiego rodzaju! Pewnie, są to gry, w których dążycie do sukcesu poprzez budowanie i wytwarzanie, ale, o matko, groźba utraty wszystkiego urasta do nieludzkich rozmiarów! Zmierzajcie na Festiwal Wytwarzania i Przetrwania w Otwartym Świecie Steam już teraz i znajdujcie zniżki, dema i nie tylko do 3 czerwca o 19:00 czasu polskiego.

Czytaj też: Lidia Sobieska w Tekken 8 tłucze innych “dla wszystkich Polaków”

Jakie polskie gry warto wesprzeć podczas tego wydarzenia? Oto kilka propozycji!

Medieval Dynasty

Poluj, walcz o przetrwanie, buduj i rządź w niebezpiecznych średniowiecznych czasach Medieval Dynasty. Stwórz własną dynastię i zadbaj o jej długoletnie panowanie albo zgiń marnie! Graj w pojedynkę lub podejmij wyzwanie w towarzystwie znajomych.

Tainted Grail: The Fall of Avalon

Zanurz się w mroczną reimaginację legend arturiańskich w tej grze RPG z pierwszoosobowym widokiem. Eksploruj otwarty świat uwikłany w wieczną jesień, bądź świadkiem upadających legend oraz podejmuj znaczące wybory wplecione w skomplikowaną i rozbudowaną fabułę.

Robin Hood – Sherwood Builders

Robin Hood – Sherwood Builders to przygodowa gra akcji łącząca elementy RPG i base-buildera, w której wcielimy się w bohatera klasycznej legendy – śmiałka walczącego w imię obrony ludzi uciśnionych przez tyranię.

Czytaj też: Malutka Ciri i V w nowej ofercie Good Loot

Forever Skies

W Forever Skies wciel się w naukowca walczącego o przetrwanie w ruinach Ziemi zniszczonej katastrofą ekologiczną. Odkrywaj świat z pokładu sterowca. Zbieraj zasoby niezbędne do przetrwania. Zmierz się z zagrożeniem czyhającym w świecie pod pyłem. Badaj wirusy i staw czoło tajemniczej chorobie.

Serum

Wkrocz do tajemniczego świata, w którym nieznana substancja przejmuje kontrolę nad twoim życiem. Wydobywaj Serum aby pozostać przy życiu, walcz z niebezpiecznymi stworzeniami, rozwiązuj zagadki i odkrywaj wskazówki dotyczące przeszłości.