Malutka Ciri i V w nowej ofercie Good Loot

Pojawiła się kolejna porcja gadżetów oraz puzzli dla miłośników gier i sztuki. W ofercie Good Loot znajdziemy nowe produkcji kolekcjonerskie dla graczy czy wielbicieli komiksów.
good loot
good loot

Good Loot wzbogacił swoje portfolio o kilka nowych, wyjątkowych produktów. W ofercie pojawiły się między innymi dwie nowe figurki kolekcjonerskie, które można powiesić lub postawić – Cyberpunk 2077 V-Male, stanowiącą idealną propozycję dla fanów cyberpunkowej estetyki. Drugą z nich jest nieustępliwa i waleczna Ciri z serii Wiedźmin.

Czytaj też: Wyciek Star Wars Outlaws ujawnia przeciwników, o których mieliśmy nie wiedzieć

Good Loot wprowadza także trzy nowe, trójwymiarowe breloki, które powstały na bazie formy znanej z figurek kolekcjonerskich. Zatem razem z nimi będą stanowić idealnie spójną kolekcję dla wszystkich oddanych fanów. A są nimi Johnny Silverhand z Cyberpunk 2077, Geralt z Rivii z Wiedźmina i Vault Boy z Fallouta. Jeżeli zatem chciałeś mieć te trzy ikoniczne postacie zawsze przy sobie – nic prostszego, przypnij je do kluczy, plecaka… albo gdzie chcesz.

Czytaj też: Co się dzieje z Resident Evil? Sprawdzony informator ujawnił plan firmy!

Producent powiększył również ofertę puzzli. Miłośnicy diabelskich klimatów będą mogli ponownie wrócić pamięcią do Inariusa wraz z nową edycją układanki związanej z popularną serią dzięki Diablo IV Inarius The Father (1000 elementów). World of Tanks D-Day (1000 elementów) oferuje układankę z pojazdami wzorowanymi na czołgach, które brały udział w bitwie o Normandię. Dla miłośników sztuki Good Loot ma Paradę Olbrzymów (1000 elementów) autorstwa polskiego malarza i autora książek, Rocha Urbaniaka, oraz Czarną Galerę Thorgala (1000 elementów), która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom komiksów.

Good Loot przygotował również coś na zbliżające się upały! Eksplorując rozległe pustkowia zarówno w serialu, jak i serii gier Fallout, spotkasz całą gamę niezapomnianych postaci, z których każda ma własne motywacje, dziwactwa i sekrety. Jednym z nich może okazać się nasza nowa czapka z niebieskim haftem Fallout. Natomiast nosząc najnowszą czapkę związaną z serią Assassin’s Creed poczujesz się jak legendarny asasyn przemierzający historyczne miejsca, od starożytnego Egiptu po renesansowe Włochy.