Pustka zniszczy World of Warcraft

W ramach prezentacji Xbox Showcase w Los Angeles firma Blizzard Entertainment ogłosiła, że World of Warcraft: The War Within ukaże się na całym świecie 26 sierpnia. Co czekać będzie na graczy w początku trylogii dodatków?
world of warcraft
world of warcraft

Data premiery World of Warcraft The War Within

Podróż mająca na celu uratowanie Azeroth przed nadciągającymi siłami pustki rozpocznie się 26 sierpnia, kiedy to na całym świecie ukaże się The War Within – pierwsza odsłona w ambitnym, nowym cyklu Worldsoul Saga w World of Warcraft i 10. dodatek do gry.

Czytaj też: Pojawiło się demo Test Drive Unlimited Solar Crown i teraz już nikt tego nie kupi

Gracze, którzy zakupili Epic Edition lub fizyczną edycję kolekcjonerską, będą mogli dołączyć do gry przed światową premierą, gdy wczesny dostęp zostanie uruchomiony 23 sierpnia.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 zostanie zintegrowany z technologią śledzenia ruchów głowy

Seria Warcraft świętuje obecnie swoje 30-lecie, podczas gdy World of Warcraft będzie obchodzić swoje 20-lecie jeszcze w tym roku. Chcąc uczcić zbliżającą się światową premierę, zespół WoW ogłosił nowy ograniczony czasowo zestaw Welcome to Azeroth, aby zaprosić nowych i powracających graczy do odkrywania tego świata i przygotować ich do podjęcia walki z samą heroldką pustki, Xal’atath.

Zawartość zestawu, wycenionego na 22,99 EUR, to:

  • Dodatek Dragonflight
  • Awans postaci na poziom 60
  • 60 dni czasu gry

Gra World of Warcraft jest dostępna na komputery PC z systemami Windows poprzez Battle.net