Pojawiło się demo Test Drive Unlimited Solar Crown i teraz już nikt tego nie kupi

Test Drive Unlimited Solar Crown jest już dostępne na Steam do sprawdzenia za darmo. Wersja demonstracyjna potwierdza jednak wszystkie obawy graczy i sam nie zdziwię się, jak na premierę zobaczymy “w większości negatywne” opinie.
test drive unlimited solar crown
test drive unlimited solar crown

Demo Test Drive Unlimited Solar Crown kompletną porażką

Autorzy Test Drive Unlimited Solar Crown wydali wersję demonstracyjną swojej produkcji. Od pierwszych zapowiedzi gracze narzekają na te same informacje. Nikt nie chciał MMO, nikt nie chciał wymogu bycia zawsze online, gra wygląda jak tytuł z poprzedniej generacji, a model jazdy na nagraniach wideo nie wygląda za dobrze. Wersja demo miała prawdopodobnie przekonać graczy do racji producentów i póki co zdaje się to nie wychodzić.

Czytaj też: Wersja beta dodatku The War Within do World of Warcraft jest już dostępna!

Jeśli nic się nie zmieni do premiery, która jest tuż za rogiem, to Test Drive Unlimited Solar Crown będzie pewnie ratowało się przejściem na model free to play czy mikrotransakcjami. Na co narzekają gracze? Oprócz potwierdzenia wspomnianych obaw o grę, gracze odkryli, że tytuł ma problemy ze swoimi systemami online. Ciężko jest stworzyć konto w grze, a matchmaking nie działa poprawnie. Do tego pojawiają się opinie o tym, że gra nie ma duszy w porównaniu do poprzednich produkcji z serii, optymalizacja jest beznadziejna, a produkcja jest kolejną kopią Forzy Motorsport.

Czytaj też: GOG zacznie wkrótce usuwać zapisy w chmurze

Jeśli chcecie sprawdzić wersję demonstracyjną Test Drive Unlimited Solar Crown to teoretycznie będziecie potrzebowali przynajmniej takiego sprzętu:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i7-10700K lub AMD Ryzen 7 5800x
  • Pamięć RAM: 12 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2080, 8GB lub AMD Radeon RX 6700, 10GB
  • DirectX: 12
  • Wolne miejsce na dysku: 50gb