Czy Vessel of Hatred uratuje Diablo 4?

Diablo 4 Vessel of Hatred z datą premiery! Kiedy zadebiutuje dodatkowa zawartość do największego rozczarowania hack and slash 2023 roku? Blizzard przedstawił więcej szczegółów na temat produkcji.
diablo 4
diablo 4

Diablo 4 Vessel of Hatred nadciąga

Gra Diablo 4 pojawiła się w 2023 roku, a wyczekiwany pierwszy dodatek do niej, pod tytułem Vessel of Hatred, będzie dostępny 8 października.

Przedsprzedaż jest już dostępna i zapewnia natychmiastowy dostęp do elementów ozdobnych w grze.

Czytaj też: Pojawiło się demo Test Drive Unlimited Solar Crown i teraz już nikt tego nie kupi

Przygotujcie się – mrok czyha:

  • NOWA KLASA POSTACI: SPRIRITBORN – zaliczani do największych drapieżników dżungli Spiritborn to zupełnie nowa klasa postaci w serii Diablo. Są zahartowani w boju i władają mistycznymi synergiami, które mogą przebudzać tylko głęboko w dżungli Nahantu. Stańcie się jednymi ze Spiritborn i poznajcie eteryczne duchy związane z tą starożytną cywilizacją.  
  • NOWY REGION: NAHANTU – odkryjcie nowy, dżunglowy region w Diablo 4, pełen sekretów, niebezpiecznych nowych podziemi, twierdz i okrutnych demonów z wrogich plemion.  
  • KONTYNUUJCIE KAMPANIĘ – dodatek Vessel of Hatred, którego akcja rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z Diablo 4 to kontynuacja mrocznej historii, w której walczymy o uratowanie Neireli od coraz silniejszego piętna Mefista na jej duszy, wciąż dręczonej wyborem, którego dziewczyna dokonała, by powstrzymać demonicznego władcę. Poszukiwania Neireli zaprowadzą was w głąb starożytnej dżungli, gdzie będzie zmagać się z uwięzionym Najwyższym Złem. Spróbujcie rozwikłać mroczną intrygę Mefista, gdy nowi wrogowie czyhają na każdy ruch i planują wasz upadek. Los duszy Neireli – i jej zdolności do powstrzymania Najwyższego Zła przed zniszczeniem Sanktuarium – spoczywa w waszych rękach.   
  • NOWE AKTUALIZACJE GRY – Vessel of Hatred zawiera również ogromne aktualizacje dla wszystkich graczy Diablo IV, w tym nowe umiejętności klasowe, tablice poziomów mistrzowskich, legendarne glify, typy podziemi, aktywności Drzewa Szeptów i nie tylko. 
  • Nie musicie walczyć w pojedynkę, ponieważ nowi najemnicy mogą dołączyć do was podczas walki w gęstwinach dżungli Nahantu i poza nimi. Ci potężni sojusznicy rosną w siłę w miarę postępów, a każdy z nich jest wyposażony w unikalne zdolności, które pomogą wam w walce.   
  • Nowy tryb współpracy PvE, w którym działacie razem ze znajomymi, aby ukończyć cele i pokonać bossa w wielopoziomowym podziemiu, zdobywając przy tym łupy i nagrody. 

Czytaj też: Cyberpunk 2077 zostanie zintegrowany z technologią śledzenia ruchów głowy

Dodatek Vessel of Hatred jest dostępny w cyfrowej przedsprzedaży w wersji Standard (w cenie 39,99 EUR), Deluxe (59,99 EUR) oraz Ultimate (89,99 EUR). Aby zagrać w Vessel of Hatred, musicie posiadać grę podstawową. Każda edycja cyfrowa zawiera jeden lub więcej przedmiotów, które wzbogacą waszą przygodę w Sanktuarium:

  • Standard Edition: Zawiera zwierzaka panterę śnieżną o imieniu Alkor oraz legendarny klejnot Lament Matki w Diablo Immortal.
  • Deluxe Edition: Zawiera wszystkie elementy edycji Standard, a także psiego zwierzaka Hratliego, wierzchowca kota bojowego Nahantu oraz odblokowanie sezonowego karnetu bojowego premium w Diablo 4.  
  • Ultimate Edition: Zawiera wszystkie elementy edycji Deluxe, a także zestaw pancerza Nahantu Unearthed, tygrysiego zwierzaka o imieniu Natalya, 3000 sztuk platyny, element ozdobny Skrzydła Wiary i portal miejski z motywem Nahantu. 

Gra Diablo 4 jest dostępna na platformach Windows PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i Steam.