Festiwal Steam Next wystartował i znów macie godziny grania za darmo

Rozpoczęła się czerwcowa edycja Festiwalu Steam Next, a wraz z nią tydzień pełen darmowych dem nadchodzących gier. Jakie produkcje warto sprawdzić do 17 czerwca?
steam
steam

Festiwal Steam Next ruszył

Festiwal Steam Next ma w swojej ofercie setki darmowych dem i jest gotowy serwować je wszystkim do 17 czerwca! Od roguelike’ów przez gry akcji, relaksujące, po FPS-y i wiele innych: chodźcie i wypróbujcie gry wszelkiego rodzaju, zanim zostaną oficjalnie wydane oraz dodajcie swoich ulubieńców do listy życzeń, by być na bieżąco.

Czytaj też: Co dalej z Destiny 2?

Podczas całego wydarzenia znajdziecie także transmisje na żywo i rozmowy z producentami, więc sprawdźcie harmonogram na głównej stronie, by zaplanować wasz tydzień.

Czytaj też: Jeśli zapłacicie za kota w worku (Star Wars Outlaws) wcześniej, to będziecie mogli powiesić sobie plakat

Koniecznie sprawdźcie te tytuły!

Airborne Empire

Zbuduj miasto w przestworzach, przemierzając rozległą krainę w grze RPG z otwartym światem o budowaniu miasta. Poznaj połączenie budowy i zarządzania miastem; unikalnego systemu wznoszenia, równowagi i napędu latającego miasta; oraz wciągające postacie, niebezpieczeństwa i przygody rodem z RPG!

SCHiM

SCHiM to tytuł o skakaniu z cienia w cień, osadzony w relaksującym i tętniącym życiem świecie. Ta platformowa gra 3D wykorzystuje w swojej rozgrywce światło i animacje, tworząc coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej.

CONSCRIPT

Trwa I wojna światowa. Samotny francuski żołnierz musi pokonać zawiłe korytarze okopów, zdobywać ograniczone zasoby i rozwiązywać złożone zagadki, jednocześnie walcząc o przetrwanie pośrodku najbardziej brutalnego i przerażającego konfliktu w dziejach ludzkości.