Letnia aktualizacja Hogwarts Legacy wprowadza zadanie skradzione przez PlayStation

Warner Bros. Games ogłosiło, że letnia aktualizacja Hogwarts Legacy jest już oficjalnie dostępna dla posiadaczy gry na wszystkich platformach. Jakie nowości czekają na osoby, które zdecydują się wrócić do tej produkcji?
Hogwarts legacy
Hogwarts legacy

Hogwarts Legacy z letnią aktualizacją

Aktualizacja zawiera zadanie Nawiedzony sklep w Hogsmeade, które dotychczas było ekskluzywne dla graczy PlayStation, a teraz jest już dostępne na wszystkich platformach. Gracze będą mogli zmierzyć się z tym wyjątkowym zadaniem i zdobyć związane z nim nagrody, takie jak elegancki strój sklepikarza i zostanie właścicielem własnego sklepu w Hogsmeade. Dotychczas ekskluzywny onyksowy hipogryf i receptura Felix Felicis są już dostępne dla wszystkich graczy, podobnie jak nowy płaszcz więźnia Azkabanu, Okulary, Które Przeżyły i miotła Zorzy Polarnej.

Czytaj też: Dead Island 2 i masa innych gier na macOS. Gaming u Apple’a powoli rośnie w siłę

Czytaj też: Festiwal Steam Next wystartował i znów macie godziny grania za darmo

Dzięki nowemu trybowi fotograficznemu gracze będą mogli tworzyć i zapisywać własne zrzuty ekranu, mając do dyspozycji szeroką gamę ustawień, takich jak ekspozycja, kontrast, przechylenie kamery, zoom, głębia ostrości i pole widzenia. W trybie fotograficznym można również zmieniać pory dnia i pory roku, podobnie jak pozy postaci, które zawierają kilka opcji pozycji stojących i siedzących. Dodatkowo, gracze mogą usuwać interfejs użytkownika i niegrywalne postacie oraz dostosowywać swoje zrzuty ekranu, wykorzystując motywy domów i postaci, ramki, herby i różne filtry.