W Fortnite będziecie musieli zmierzyć się z Metallicą

W sezonie 4 Fortnite Festival czekać na Was będzie znana na całym świecie ekipa. Metallica pojawi się w spin-offie głównej gry. Jakie atrakcje są szykowane z tej okazji?
fortnite
fortnite

Fortnite Festival i Metallica

Nad Fortnite Festival szaleje burza! James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett oraz Robert Trujillo z Metalliki są ikonami Sezonu 4 Fortnite Festival.

Czytaj też: Letnia aktualizacja Hogwarts Legacy wprowadza zadanie skradzione przez PlayStation

Sezon 4 zaczyna się 13 czerwca wraz z aktualizacją 30.10 i kończy 16 sierpnia 2024 o godz. 6:00 czasu polskiego. W czasie jego trwania możecie wyszukiwać i niszczyć swoich przeciwników na nowej Scenie Starcia, dawać czadu przy swoich ulubionych przebojach Metalliki na Scenie Jamu oraz na Scenie Głównej, a także odblokowywać nagrody w grze, które będą dostępne w karnecie festiwalowym Sezonu 4.

Czytaj też: Biblioteka gier PlayStation Plus otrzyma nietypowe produkcje

Rywalizujcie ze swoimi przeciwnikami, rozgrywając setlistę złożoną z 4 utworów. Grajcie, jakby nic innego się nie liczyło, i jako jedyni pozostańcie na scenie, gdy opadnie kurtyna. 

Każda rozgrywka na publicznej Scenie Starcia rozpoczyna się od 16 graczy, którzy rywalizują o najwyższy wynik, grając losowo wybierane utwory spośród wyróżnionych w Fortnite Festival. Wszyscy zawodnicy grają ten sam utwór i mają ten sam cel: osiągnięcie najwyższego wyniku. Jednak każdy gracz może wybrać sobie poziom trudności oraz partię utworu. Nie można wybierać posiadanych ścieżek jamowych, aby żaden z graczy nie miał przewagi. Po każdym utworze zawodnicy z najniższym wynikiem są likwidowani, aż zostanie tylko jeden gracz!