Podstawowa mapa Fallout 76 nie przypomina tego, co znacie

Bethesda zaktualizowała mapę Fallout 76! Dotychczas w grze mogliśmy trafić do nowych lokacji, znajdujących się poza domyślną lokalizacją. Teraz jednak dzięki dodatkowi Skyline Valley jest co eksplorować w znanej miejscówce.
fallout 76
fallout 76

Fallout 76 z większą mapą

Witajcie w Skyline Valley! To pierwsze rozszerzenie standardowej mapy Appalachów. Odkryjcie to nowe tajemnicze miejsce, ujawnijcie prawdziwe położenie Krypty 63 i poznajcie prawdę o zgubionych. Co dokładnie przyszykowano? Bethesda chwali się następującymi zmianami.

Czytaj też: Biblioteka gier PlayStation Plus otrzyma nietypowe produkcje

Czytaj też: W Fortnite będziecie musieli zmierzyć się z Metallicą

  • Rozszerzenie mapy – Ruszajcie na południe do Skyline Valley, w sercu parku narodowego Shenandoah, i odkryjcie tajemnicę ciągle szalejącej burzy rzucającej cień na ten region.
  • Nowa seria zadań – Odkryjcie prawdziwe położenie Krypty 63, poznajcie jej mieszkańców i zbadajcie sekrety burzy oraz zgubionych.
  • Nowe wydarzenie publiczne – Pomóżcie łowcom burz zrobić jak najlepsze zdjęcie, chroniąc ich przed żywiołami, zgubionymi i pobliskimi doładowanymi elektrycznie stworzeniami.
  • Nowy boss regionu – Zmierzcie się z nowym, potężnym zagrożeniem, które pokonać mogą jedynie połączone siły mieszkańców pustkowia.
  • Nowy typ ghula – Poznajcie zgubionych mieszkających w Skyline Valley. Elektrycznie doładowane ghule oszalały. Dowiedzcie się dlaczego.