Amazon powraca z kolejnym MMO. Throne and Liberty testowane na PC i konsolach

Amazon Games podał szczegóły otwartych testów beta Throne and Liberty, informacje o premierze i nowy zwiastun. Jak wyglądać będzie kolejne MMO od tej ekipy?
throne and liberty
throne and liberty

Beta testy Throne and Liberty

Amazon Games wraz ze studiem NCSOFT ogłosiły dzisiaj, że gra Throne and Liberty darmowy MMORPG z masywnymi bitwami w otwartym świecie będzie miała swoją premierę w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Australii, Nowej Zelandii i Japonii 17 września 2024. Gra będzie dostępna na komputery, PlayStation 5 i Xbox Series X|S z umożliwioną grą międzyplatformową. 

W imieniu Amazon Games i NCSOFT z dumą ogłaszam, że gra Throne and Liberty zostanie wydana 17 września 2024 r. Wszyscy wiemy, że fani na całym świecie niecierpliwie wyczekują wieści na temat tego, kiedy będą mogli wskoczyć do gry. Nie możemy się doczekać, aż pokażemy Wam, nad czym pracowaliśmy, i zapraszamy do doświadczenia wszystkiego samemu wraz z premierą gry we wrześniu. Merv Lee Kwai, szef wydawnictw zewnętrznych w Amazon Games.

Czytaj też: Hearthstone jedzie na wakacje

Aby uczcić to ogłoszenie, Amazon Games opublikowało nowy zwiastun, który zapewnia najbardziej dogłębne jak dotychczas spojrzenie na to, czego gracze mogą oczekiwać, gdy wreszcie wkroczą do ekscytującego świata Solisium.

Czytaj też: Mega Ultrawatch przybywa w Overwatch 2, aby uratować sytuację

Ponadto Amazon Games ujawniło, że odbędą się otwarte testy beta Throne and Liberty od 18 do 23 lipca, dostępne na wszystkich platformach w obsługiwanych regionach. Fani mogą zapisać się do otwartych testów wersji beta, odwiedzając stronę Throne and Liberty. Testy nie tylko dadzą graczom przedsmak gry przed pełną premierą we wrześniu, ale także możliwość podzielenia się opiniami i kształtowania przyszłości Throne and Liberty. 

Throne and Liberty zawiera rozbudowane doświadczenie społeczne, w którym gracze są zachęcani do dołączania do gildii i nawiązywania relacji. Interakcje w gildiach i sojusze są nieodłączną częścią doświadczenia gry, a gracze mogą brać udział w epickich bitwach gracz kontra świat (PvE) i gracz kontra gracz (PvP), takich jak oblężenia zamku, które obsługują tysiące graczy jednocześnie. Wszystko to ma miejsce w trwałym otwartym świecie zwanym Solisium, w którym dynamiczne, interaktywne otoczenie wpływa na grę w znaczący sposób. Nieprzewidywalne cykle pogodowe wpływają na skuteczność broni, zmieniają teren dokoła i ujawniają nowe punkty dostępu. Podczas odkrywania świata gracze mogą przeistaczać się w stworzenia, które latają w powietrzu lub pływają w morzu, aby szybko się przemieszczać, a nawet morfować w pokonanych bossów, aby odwrócić bieg bitwy.