Hearthstone jedzie na wakacje

Blizzard startuje z nowym rozszerzeniem Hearthstone. Tym razem produkcja rozbuduje się o tropikalne klimaty. Idealne na nadchodzące, jeszcze cieplejsze dni! Co dokładnie Blizzard planuje?
hearthstone
hearthstone

Tarapaty w tropikach Hearthstone

Stary szelma Marin postanowił skończyć z przygodami i spróbować czegoś nowego: zarządzania ośrodkiem wypoczynkowym. Pośród przepięknych Spiralnych Wysp przycupnął kurort Marina, najnowsza wakacyjna miejscówka w Azeroth. Ma wszystko, czego potrzeba gościom: niezliczone rozrywki, atrakcje turystyczne, a nawet towarzystwo kumpli Marina z dawnych czasów – piratów. Spakujcie manatki i przygotujcie plan pobytu – już za moment w Hearthstone rozpoczną się Tarapaty w tropikach!

Czytaj też: Nowa mikrotransakcja w Overwatch 2 ratuje życie

Premiera Tarapatów w tropikach już 23 lipca. Rozszerzenie zawiera 145 nowych kart! W oficjalnej bibliotece kart znajdziecie terminy prezentacji Tarapatów w tropikach i wszystkie ujawnione do tej pory karty.

Czytaj też: Kiedy kolejny Fallout? Todd Howard się nie śpieszy

W Hearthstone pojawi się teraz karta Turysty. Każda klasa otrzymuje jednego legendarnego Turystę, który pozwala jej na wyprawę do innej klasy podczas tworzenia talii. Wystarczy umieścić Turystę w talii, a karty jego klasy docelowej pochodzące z Tropików zostaną natychmiast dodane do interfejsu tworzenia talii. Dzięki temu gracz może użyć ich w talii tak jak kart swojej głównej klasy – wszystkich z wyjątkiem karty Turysty klasy docelowej. Jedne wakacje naraz w zupełności wystarczą.

Zobaczcie, gdzie wybierają się poszczególne klasy: