Gundam przejmie polskie kina

Chętni na zbudowanie własnego modelu Gundam z okazji premiery filmu Mobile Suit Rundam SEED Freedom? A może czekaliście na przecenę jednej z gier wideo? Mamy same dobre informacje.
gundam
gundam

Gundam pojawi się w kinach w Polsce

22 i 23 czerwca w polskich kinach wyświetlany będzie film Mobile Suit Gundam SEED FREEDOM.

Czytaj też: Mega Ultrawatch przybywa w Overwatch 2, aby uratować sytuację

Odkryjcie na nowo serię Gundam SEED dzięki przepełnionej akcją przygodzie na dużym ekranie! W 75 roku K.E. walki nadal trwają. Pojawiają się ruchy niepodległościowe i agresja ze strony Blue Cosmos… Aby uspokoić sytuację, powstaje globalna agencja monitorująca pokój o nazwie COMPASS, której pierwszym przewodniczącym zostaje Lacus. Jako członkowie COMPASS, Kira i jego towarzysze interweniują w różnych regionalnych bitwach. Wtedy nowo powstały naród o nazwie Foundation proponuje wspólną operację przeciwko twierdzy Blue Cosmos.

Czytaj też: Hearthstone jedzie na wakacje

Z tej okazji Piece of Magic Entertainment, Bandai Namco Europe, Helios, Superbuzz oraz sklep Plastiq przygotowały specjalne wydarzenie dla wszystkich fanów serii GUNDAM oraz japońskich animacji – 23 czerwca od godz.: 12:00 w kinie Helios Warszawa BLUE CITY odbędą się wyjątkowe warsztaty Gunpla, w trakcie których uczestnicy będą mogli własnoręcznie zbudować wybrane modele GUNDAM oraz zagrać wspólnie z innymi fanami w gry z tej serii na specjalnie przygotowanych stanowiskach. Na miejscu będzie czekać też wystawa modeli Gunpla. Udział w wydarzeniu możliwy jest jedynie dla osób, które kupiły bilety na seanse filmu Mobile Suit Gundam SEED Freedom w kinach Helios.

Na konsolach rozpoczęły się również promocje na gry z serii Gundam. O 70 procent przecenione zostały SD GUNDAM BATTLE ALLIANCE, a o 60 procent taniej kupimy MOBILE SUIT GUNDAM BATTLE OPERATION.