Nowe rozszerzenie fabularne do GTA Online już w przyszłym tygodniu

GTA Online: Bottom Dollar Bounties ukaże się 25 czerwca. Zobaczcie nowy zwiastun tej napakowanej akcją aktualizacji sieciowego trybu. Co Rockstar szykuje przed premierą GTA 6?
gta online
gta online

GTA Online z nową fabułą

Maude Eccles chce przekazać swoją palącą żądzę sprawiedliwości nowemu pokoleniu, więc zaczęła polować na kogoś, kto mógłby przejąć po niej biuro kaucyjne Bottom Dollar, gdzie namierza i ściga przestępców z całego Los Santos i hrabstwa Blaine.

Czytaj też: Mega Ultrawatch przybywa w Overwatch 2, aby uratować sytuację

Współpracujcie z córką Maude, Jenette, w ramach GTA Online: Bottom Dollar Bounties, żeby dopaść przeróżne szumowiny i zainkasować nagrody w tej nowej, napakowanej akcją aktualizacji GTA Online, która ukaże się już 25 czerwca.

Czytaj też: Hearthstone jedzie na wakacje

Podczas czyszczenia ulic południowego San Andreas wykorzystacie szereg nowych samochodów policyjnych podczas wezwań policyjnych wykonywanych dla funkcjonariusza LSPD Vincenta Effenburgera. Oprócz tego znajdziecie nowe wyścigi driftowe i równoległe w kreatorze Rockstar, a także zupełnie nowe pojazdy, aktualizacje rozgrywki oraz mnóstwo innych zmian, które latem i później ukażą się w GTA Online.

Sprawiedliwość przebudzi się już 25 czerwca wraz z aktualizacją GTA Online: Bottom Dollar Bounties na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One i PC.