Blizzard zapowiada swoją obecność w Niemczech

Blizzard Entertainment powraca na targi gamescom 2024! Jakie produkcje będzie można obejrzeć lub zagrać podczas kilku dni w Kolonii? Znamy już tytuły, które zostaną zabrane do naszych sąsiadów.
blizzard
blizzard

Blizzard na targach gamescom 2024

Blizzard Entertainment potwierdził obecność na tegorocznej edycji targów gamescom. Wydawca powraca do Kolonii z dwiema premierami 2024 roku: World of Warcraft: The War Within oraz Diablo IV: Vessel of Hatred.

Tegoroczna impreza zapowiada się ciekawie – Blizzard Entertainment zaznaczy swoją obecność na stoisku Xbox u boku innych firm zrzeszonych w Xbox Game Studios. Firma zamierza hucznie świętować nadchodzące premiery razem z członkami społeczności z Europy i z całego świata.

Czytaj też: Fallout w Call of Duty, czyli współpraca, o której nigdy bym nie pomyślał

Ogromnie się cieszymy, że przyjdzie nam zaprezentować nowości ze świata Warcraft, Diablo i Overwatch europejskiej społeczności na targach gamescom. Podróż do Kolonii w towarzystwie naszych utalentowanych twórców to wspaniałe doświadczenie. Będziemy mogli spotkać się z graczami, by wspólnie celebrować więzi łączące nasze uniwersa. Johanna Faries, prezeska Blizzard Entertainment.

Wkrótce w World of Warcraft będziemy świętować premierę The War Within, pierwszego tytułu w ramach ambitnego przedsięwzięcia Worldsoul Saga. Światowa premiera zaplanowana jest na o północy z 26 na 27 sierpnia  – dzień po zakończeniu gamescomu. To idealna okazja do wspólnego świętowania dla wszystkich członków społeczności. Gracze, którzy zakupili Epic Edition lub fizyczną edycję kolekcjonerską The War Within, będą mogli zagrać przed światową premierą, gdy wczesny dostęp zostanie uruchomiony 23 sierpnia.

Czytaj też: GOG i Amazon nawiązały współpracę z korzyścią dla graczy

Diablo również da o sobie znać podczas targów. Na gamescomie Sanktuarium reprezentowane będzie przez dwa tytuły: Diablo IV: Vessel of Hatred oraz Diablo Immortal. Overwatch 2 będzie współdzielić stanowisko z Porsche – obie marki promują podjętą niedawno współpracę. Fani będą mogli podziwiać naturalnej wielkości posąg D.Vy, inspirowany w całości elektrycznym samochodem Macan, a także odwiedzić realistycznie odwzorowaną, kultową mapą z Overwatch 2.