GOG i Amazon nawiązały współpracę z korzyścią dla graczy

GOG ma dobre wieści dla osób korzystających z usług grania w chmurze. Od teraz wiele gier z biblioteki polskiego sklepu jest kompatybilnych z Amazon Luna. Produkcje z polskiego sklepu zagramy teraz nawet na tablecie?
Gog
Gog

GOG i Amazon Luna

GOG nawiązał współpracę z usługą w chmurze Amazon Luna, aby zapewnić graczom więcej sposobów na cieszenie się Twoimi ulubionymi grami. Luna jest już dostępna w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii i Holandii. Do działania usługi wymagana jest subskrypcja Prime lub Luna+.

Czytaj też: Amazon powraca z kolejnym MMO. Throne and Liberty testowane na PC i konsolach

Jak grać w gry GOG z Amazon Luna? Jest to bardzo proste – wszystko co musicie zrobić, to połączyć swoje konto GOG z usługą Amazon Luna. Od tego momentu możecie grać w wybrane gry GOG ze swojej biblioteki za pośrednictwem Luny.

Jakie gry warto aktualnie kupić w ramach promocji trwającej na GOGu? Sprawdźcie koniecznie te produkcje.

INDIKA – 89 zł

INDIKA jest trzecioosobową grą fabularną osadzoną w dziwnym świecie, gdzie religijne wizje zderzają się z surową rzeczywistością. Tytuł opowiada historię młodej zakonnicy, która wyrusza w podróż ku samopoznaniu w towarzystwie niecodziennego, rogatego kompana.

Czytaj też: Nowe rozszerzenie fabularne do GTA Online już w przyszłym tygodniu

DREDGE – 74,69 zł

Obejmij dowodzenie nad statkiem rybackim i eksploruj odległe wyspy oraz otaczającej je wody. Sprzedawaj zdobycze miejscowym i wykonuj zadania, aby dowiedzieć się więcej o burzliwej przeszłości każdego obszaru. Ulepsz wyposażenie statku, aby przeczesywać głębokie rowy morskie i przemierzać odległe miejsca. Pamiętaj, aby pilnować czasu: nie spodoba Ci się to, co czyha w mroku…

Tomb Raider I-III Remastered – 104,19 zł

Zagraj w trzy oryginalne przygody Tomb Raider: Kolekcja ta pozwala po raz pierwszy doświadczyć pełni wrażeń grając w pełną serię ze wszystkimi rozszerzeniami i tajnymi poziomami na współczesnych platformach.