Gracze Red Dead Online rozpoczęli polowanie

W Red Dead Online, Rockstar, uruchomił bonusy dla fanów polowań. Jeśli zatem tropienie cyfrowej zwierzyny, to coś, co Was relaksuje, być może warto wrócić do gry, aby przypomnieć sobie jakość ostatniej produkcji tej ekipy, przed premierą GTA 6?
red dead online
red dead online

Jakie atrakcje czekają na Was w Red Dead Online?

Załadujcie swój lekki sztucer amunicją usypiającą i zacznijcie polować na lokalną faunę — przyrodniczka Harriet Davenport zapłaci do 29 lipca trzy razy więcej RDO$ i PD za sprzedaż próbek.

Czytaj też: Zwiastun A Quiet Place: The Road Ahead straszy, ale nie jakością

Zdobywanie próbek i sprzedawanie ich pannie Davenport nie tylko zapewni wyższe nagrody, ale pozwoli też zdobyć w lipcu poniższe przedmioty:

  • Do 8 lipca: Białe buty Strickland
  • 9 – 15 lipca: 50% zniżki na namiot obozowy
  • 16 – 22 lipca: 50% zniżki na ognisko z wyposażeniem
  • 23 – 29 lipca: Białe spodnie Carver

Ponadto patrioci, którzy zalogują się do gry do 8 lipca otrzymają za darmo poncho Rebellion. Ukończenie misji poszukiwania zwierząt oraz jednej rundy wydarzenia Fotograf przyrody pozwoli zdobyć odpowiednio mapę skarbów w pobliżu spalonego miasta oraz niebieski kapelusz Owanjila. Wytrwałość w tym miesiącu także popłaca, ponieważ ukończenie wyzwania dnia przez pięć dni z rzędu zapewni czerwony płaszcz Eberhart.

Czytaj też: Dlaczego Blizzard mierzy “tankowatość” w Overwatch 2?

Do 29 lipca na ograniczony czas wracają do asortymentu czerwone, białe i niebieskie wzorzyste chusty oraz kapelusz Covington, wiązane spodnie, kamizelka Ortega i leśne rękawice.

Tymczasem przyrodnicy, którzy zalogują się do gry przed 29 lipca, otrzymają 30 szt. amunicji usypiającej, 3 remedia maskujące i silną przynętę na drapieżniki. Jeśli ktoś w tym miesiącu wytworzy jakiś przedmiot przy ognisku, zdobędzie też 50% zniżki na zaawansowany aparat.