Zwiastun A Quiet Place: The Road Ahead straszy, ale nie jakością

Gra A Quiet Place: The Road Ahead to jednoosobowy przygodowy horror inspirowany docenioną przez widzów i krytyków serią filmów. Każdy kolejny zwiastun tej produkcji zachęca do zabawy!
a quiet place
a quiet place

A Quiet Place: The Road Ahead coraz lepsze

Gra A Quiet Place: The Road Ahead to jednoosobowy przygodowy horror inspirowany docenioną przez widzów i krytyków serią filmów. To wyjątkowa historia o przetrwaniu pośród inwazji śmiertelnie niebezpiecznych istot. Bohaterką gry osadzonej w świecie A Quiet Place jest młoda kobieta, która jednocześnie zmaga się z apokaliptyczną katastrofą, konfliktami rodzinnymi oraz własnymi lękami.

Czytaj też: Czy Darkest Dungeon 2 zawiedzie też na konsolach?

Pierwszy zwiastun A Quiet Place: The Road Ahead obejrzano setki tysięcy razy i gracze byli zadowoleni z tego, co zobaczyli. “Dziedzictwo Alien Isolation”, jak nazywana jest ta produkcja to wystarczająca pochwała.

Czytaj też: Dlaczego Blizzard mierzy “tankowatość” w Overwatch 2?

Teraz twórcy udostępnili kolejny materiał wideo, prezentujący więcej fabuły. Również wygląda to intrygująco.

Ponownie – gracze są zadowoleni. Czyżby ta produkcja, która wygląda na budżet AA miała być kolejnym udanym tytułem z niższym budżetem, który pokazuje dzisiejszym grom AAA miejsce w szeregu? Trzymam kciuki. Co jeszcze twórcy obiecują w w A Quiet Place: The Road Ahead?

Niepokojąca atmosfera – poczuj mrożące krew w żyłach przerażenie i postaraj się zachować ciszę, by ukryć się przed okrutnymi istotami polującymi wyłącznie za pomocą słuchu lub przemknąć tuż obok nich. Nieopowiedziana historia – wyrusz w dramatyczną wyprawę inspirowaną serią filmów A Quiet Place jako młoda kobieta, która stara się przetrwać pośród głuchej, postapokaliptycznej ciszy. Wykaż się pomysłowością – znajdź własną drogę, obserwuj otoczenie i korzystaj z dostępnych narzędzi.