EA zatrudnia weteranów do pracy przy Battlefield

Wiedzieliście, że Electronic Arts pomaga amerykańskim weteranom wrócić do życia w cywilu? Partnerstwo EA zapewnia weteranom wojskowym stypendia, edukację i możliwości nawiązywania kontaktów. Byli żołnierze oczywiście najlepiej sprawdzają się przy pracy nad Battlefield.
battlefield
battlefield

Z wojska do Battlefield

Electronic Arts nawiązało współpracę z programem Hiring Our Heroes, aby pomóc weteranom wojskowym w przejściu do cywilnego życia zawodowego. Dzięki tej inicjatywie weterani mogą zdobyć praktyczne doświadczenie, uczestniczyć w programach stypendialnych oraz nawiązywać cenne kontakty zawodowe.

Czytaj też: Gracze Red Dead Online rozpoczęli polowanie

Niedawno EA powitało w swoich szeregach dwóch wyjątkowych weteranów: Aarona Johnsona i Madison Daugherty. Aaron Johnson, były żołnierz sił specjalnych, dołączył do Ripple Effect jako zastępca menedżera ds. gier, przynosząc ze sobą bogate doświadczenie z wojskowej kariery. Johnson, który spędził dwadzieścia lat w siłach specjalnych, od zawsze interesował się branżą gier i cieszy się, że może teraz pracować nad serią Battlefield.

Czytaj też: Zmiany w Xbox Game Pass. Microsoft usuwa część gier

Madison Daugherty, była oficer żandarmerii wojskowej, objęła stanowisko menedżerki produktu w zespole Battlefield. Po latach służby wojskowej, w trakcie której pełniła różne funkcje, Daugherty odnalazła nową ścieżkę kariery dzięki programowi HOH. Dzięki jej wojskowemu doświadczeniu, w szczególności z zakresu logistyki i operacji batalionowych, wnosi ona cenne spostrzeżenia do zespołu EA.

Program Hiring Our Heroes, wspierany przez EA, odgrywa kluczową rolę w umożliwianiu weteranom płynnego przejścia do sektora prywatnego. Dzięki wsparciu ze strony weterana Macka Ohlingera, który pełni funkcję starszego menedżera produktu w EA, firma dostrzega wartość, jaką weterani wnoszą do zespołu, podkreślając ich unikalne doświadczenia i zdolność do współpracy.