Mario + Rabbids Sparks of Hope bezpłatne na Nintendo Switch

Nintendo z Ubisoftem przygotowali specjalną ofertę dla posiadaczy abonamentu Nintendo Switch. Gracze, którzy opłacają Nintendo Switch Online mogą teraz zagrać w całą grę za darmo.
mario + rabbids
mario + rabbids

Mario + Rabbids Sparks of Hope bezpłatne

Dobre wieści dla posiadaczy Nintendo Switch! Do 14 lipca 2024 roku, użytkownicy Nintendo Switch mogą za darmo wypróbować Mario + Rabbids Sparks of Hope. Co więcej, gracze posiadający subskrypcję Nintendo Switch Online mogą otrzymać pełną wersję gry bez dodatkowych kosztów.

Czytaj też: Aktualizacja Diablo 4 ze zmianami rozgrywki

Czym jest Mario + Rabbids Sparks of Hope? Ta produkcja, to gra skoncentrowana na walce taktycznej, w której gracz eksploruje różne planety oraz mierzy się z przeciwnikami, których trzeba pokonać, jak również z zagadkami, wymagającymi rozwiązania. W trakcie bitew gracz wybiera drużynę złożoną z trzech bohaterów i łączy ich z kompanami znanymi jako Iskry. Każdy z bohaterów dysponuje zestawem zdolności specjalnych, a po każdym zwycięstwie otrzymuje punkty doświadczenia, które czynią te zdolności jeszcze potężniejszymi. Wybrane Iskry zapewniają bohaterom dodatkowe zdolności, które otwierają drogę do stosowania na polu bitwy nowych taktycznych kombinacji oraz synergii. Celem gry jest pokonanie Cursy, przywódcy nieprzyjaciół.

Czytaj też: Gran Turismo 7 otrzyma tor, z którym nie każdy samochód sobie poradzi

Członkowie Nintendo Switch Online mogą odebrać Mario + Rabbids Sparks of Hope bez żadnych dodatkowych opłat, poza kosztem subskrypcji. Nintendo Switch Online oferuje rozgrywkę online, zapisy w chmurze, klasyczne gry i wiele więcej w ramach członkostwa. Dodatkowo, gracze mają dostęp do biblioteki z ponad 100 grami NES, Super NES i Game Boy, a także do dużych zniżek i ekskluzywnych ofert.