Moderzy szaleją! Własna postać w Wiedźmin 3 i buildy pod magię

Wiedźmin 3 Dziki Gon od czasu otrzymania profesjonalnych narzędzi moderskich może już praktycznie codziennie chwalić się jakimś nowym, niesamowitym modem. Tym razem jeden z graczy przygotował opcję grania magią!
wiedźmin 3
wiedźmin 3

Wiedźmin 3 modowany na potęgę

Choć przez kilka lat mogliśmy naśmiewać się z CD Projekt RED, że jeśli zapowiedzieli narzędzia moderskie do gry jakiś czas po premierze to nie musimy im przypominać o nich co roku, to jednak gdy w końcu się pojawiły – zaskoczyły scenę moderską. Gracze mogą zrobić z produkcją po prostu wszystko i… to właśnie robią.

Czytaj też: Apex Legends zmienia zasady działania swoich przepustek bojowych

Jeden z graczy przygotował modyfikację, która pozwala na przejście gry jako postać korzystająca z magii. Co więcej – mówimy tutaj nie o graniu jako np. Yennefer, ale jako własny bohater! Opcji modyfikacji bohatera jest więcej i np. możemy grać jako Triss-wiedźminka. Cokolwiek sobie wymyślimy! Duże wrażenie robi również to, że w modzie istnieje opcja przemieniania się w inne zwierzęta, w tym te potrafiące latać.

Czytaj też: Ghost of Tsushima ponownie podbiło najważniejszy rynek gier

Modyfikację do Wiedźmin 3 Dziki Gon na PC znajdziecie pod tym linkiem. Autor tego moda tworzy również inne i tak np. dzięki jego zmianom możemy ogrywać tytuł z damskimi głosami dla Geralta.