Ten miejski rower elektryczny powstał z myślą o komforcie. Sprawdź, czy ma to sens

Belgijska firma Cowboy zaprezentowała właśnie swój unikalny rower elektryczny, będący pierwszym takim modelem w jej ofercie. Mowa o e-bike Cruiser, który jest reklamowany, jako wręcz idealny miejski rower elektryczny, gwarantujący wysoki komfort.
Ten miejski rower elektryczny powstał z myślą o komforcie. Sprawdź, czy ma to sens

Cowboy Cruiser, czyli wyjątkowy rower elektryczny firmy

Wyjątkową cechą e-bike Cowboy Cruiser na tle innych modeli firmy jest wymuszanie na rowerzyście utrzymywania wyprostowanej pozycji jazdy, która ma w teorii zapewniać wyższy komfort, a przy tym widoczność na drodze i bardziej zrelaksowaną kadencję pedałowania. O lekkość jazdy dba jednak nie tylko pozycja, ale też 250-watowy silnik w tylnej piaście zarządzany przez system AdaptivePower. To dzięki niemu silnik automatycznie reaguje na zmiany warunków otoczenia, zapewniając do 45 Nm momentu i rozpędzanie się do prędkości rzędu 25 km/h podczas pedałowania, kiedy to napęd Gates Carbon Belt w miejscu łańcucha przerzuca moment obrotowy na tylne koło.

Czytaj też: Twój rower jest lamerski. Teraz na czasie są e-bike z ChatGPT w formie pomocniczego pilota

Ten miejski e-bike został wyposażony w wymienny akumulator o pojemności 360 Wh, który zapewnia do 80 km zasięgu na jednym ładowaniu. Oferuje dodatkowo zintegrowane oświetlenie, towarzyszącą aplikację w formie centrum zarządzania e-bike na smartfony, które ładują się bezprzewodowo po umieszczeniu na stosownie zakrzywionej kierownicy z uchwytami ergonomicznymi. Te uzupełnia specjalnie poszerzone siodełko Selle Royal, gwarantujące podwyższony komfort.

Czytaj też: Oto Bumper Pedals, czyli potencjalnie najlepsze platformy pedałów rowerowych

Projekt tego roweru uzupełniają 47-mm opony odporne na przebicia, hydrauliczne hamulce tarczowe, pełne błotniki oraz minimalistyczna rama z aluminium. W cenie rzędu 2990 euro dostajemy cały ten zestaw, ale z pominięciem dodatkowo płatnego bagażnika oraz podpórki.

PS – po więcej materiałów najwyższej jakości zapraszamy na Focus Technologie. Subskrybuj nasz nowy kanał na YouTubie!